مدیرکل بهزیستی استان مرکزی: شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه‌جانبه و رفع موانع، کامل محقق شود

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها در خصوص وظیفه بهزیستی در عمل به این شعار افزود: بهزیستی استان مرکزی در سال گذشته گام های موثری در حوزه های مختلف از جمله اموراجتماعی ، توانبخشی ، پیشگیری ، مسکن و درمان و... برداشته است.
شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه‌جانبه و رفع موانع، کامل محقق شود

به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی امینی افزود : اینک  بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه شهروندان گرامی برای تحقق آرزوها و آرمان‌های امام راحل، مقام معظم رهبری هستیم و با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم تا رسیدن به زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه‌ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی  بیان کرد: پایان تقویم هرسال آیینه‌ای از عملکرد مسئولان در عرصه خدمت‌رسانی است و اینک در طلیعه بهار و پایان یک سال کاری خشنودیم که سالی پرافتخار و سرشار از عزت و اقتدار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی پشت سر گذاشته و امیدواریم در سایه رهنمودهای رهبری، یک‌بار دیگر وحدت و همدلی را برای تحقق شعار سال ولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها را بدرقه راهمان نماییم.

امینی  گفت: سال 1400به فرموده رهبرفرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، سال تولید نامگذاری شده است و نماد آن مکمل تولید ملی وشعار سال قبل است.

 مدیرکل بهزیستی استان مرکزی افزود: وظیفه ای که باتشخیص رهبر والامقام کشورمان بر عهده کلیه دستگاهها ونهادها گمارده شد تا تولید با رویکرد حمایت ازتولیدات  داخلی تحقق پیداکند.

وی افزود: قطعا رویکرد بهزیستی که باتاکید ریاست  سازمان، برمبنای توانمند سازی جامعه هدف ازطریق اشتغال است نقطه عطفی بر الزام جهت اجرای دقیق این موضوع است و فراهم کردن زیر ساختها وپتانسیل موجود درجامعه دراین زمینه می تواند استعدادهای بالقوه ونهفته معلولین و مددجویان تحت پوشش را بالفعل درآورد .

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی افزود : تلاش کنیم با اصلاح ساختار تولید، گسترش کارگاههای کوچک وخرد مددجویان سازمان افزایش پیداکندو در این میان نقش مددکاران به عنوان اصلی ترین متولی شناسایی و ارائه خدمات با هدف القاء نقش خودباوری واستقلال برای جامعه هدف، حمایت خانواده ها ازاین افراد و سپس حمایتهای اشتغالزایی سازمان بر کسی پوشیده نیست تا بتواند جایگاه ارزنده و ویژه مددجویان را نهادینه کند.

امینی اظهارامیدواری کرد در سال جدید خدمات شایسته تر و با کیفیت تری را به اعضای خانواده بزرگ بهزیستی استان ارائه کرده تا زمینه های تحقق بیش از پیش صیانت اجتماعی و بالندگی جامعه هدف را شاهد باشیم .

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ ۱۵:۵۴
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۳۶,۸۲۳
کلیدواژه ها: تولید,پشتیبانی‌ها,مانع‌زدایی‌ها

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید