بخش تعاون بیش از هزار و ۲۰۰ شغل در استان کرمانشاه ایجاد کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به این که در سال گذشته ۵۱ شرکت تعاونی در استان، گفت: با تشکیل این تعداد شرکت، هزار و ۲۵۱ فرصت شغلی در استان ایجاد و برنامه‌های پیش‌بینی شده تشکیل تعاونی در استان به طور کامل محقق شد.
بخش تعاون بیش از هزار و ۲۰۰ شغل در استان کرمانشاه ایجاد کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی گفت: اکنون سه هزار و ۱۰۵ شرکت تعاونی با بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار عضو و بیش از ۴۶ هزار فرصت شغلی در استان کرمانشاه فعال است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: در سال مزین به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها تحول در بخش تعاون قطعا می‌تواند خیرات و برکات مهمی را به همراه داشته و تأثیر بسزایی در افزایش سطح تولیدات ملی، اشتغال‌زایی و همچنین تقویت انگیزه‌های مشارکتی در جامعه داشته باشد.

وی در ارتباط با وظایف نظارتی این اداره کل بر تعاونی‌ها نیز با بیان این که در سال گذشته هزار و ۷۵۹ مورد نظارت عمومی بر تعاونی‌ها انجام شده است، گفت: کارشناسان اداره کل و شهرستان‌های تابعه، ۱۸۲ مورد شکایات تعاونی‌ها را رسیدگ کرده  و ۱۰۵ مورد از شرکت های تعاونی سطح استان حسابرسی شد.

عزیزی با اشاره به این که در سال گذشته تعیین تکلیف شرکت‌های تعاونی غیر فعال در اولویت برنامه های کاری اداره کل قرار گرفت، افزود: در این ارتباط ۵۲ مورد از تعاونی های غیرفعال استان تعیین تکلیف شد.

 

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۶,۸۳۵
کلیدواژه ها: حسن عزیزی,نقش تعاونی ها در اقتصاد,کرمانشاه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید