برای تحقق شعار سال فرهنگ کار و تولید باید به سمت ایجاد اشتغال برود

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشار به این که برای تحقق شعار سال بانک‌ها نیز باید پای کار بیایند و منابع خود را به سمت تولید و اشتغال ببرند،گفت: فرهنگ کار و تولید باید به سمت ایجاد اشتغال برود.
برای تحقق شعار سال فرهنگ کار و تولید باید به سمت ایجاد اشتغال برود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه سیدجواد حسینی‌کیا نماینده مردم شهرستان سنقر و کلییی در مجلس شورای اسلامی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، گفت: برای تحقق شعار سال، باید فرهنگ کار و تولید را بالا ببریم تا جوانان ما به دنبال پشت میز نشینی نباشند و به سمت اشتغال و تولید بروند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت فرایند سرمایه‌گذاری را برای سرمایه‌گذاران سهولت ببخشد و مشوق‌هایی را در نظر بگیرد تا این افراد به راحتی و با انگیزه بیشتری پای کار بیایند.

وی تصریح کرد: از سویی دیگر وزارتخانه‌هایی که به امر صادرات ارتباط دارند فرآیند صادرات را برای صادرکنندگان آسان کنند.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی افزود: رسالت اولیه مسئولان این است که بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها را عملیاتی کنند.

حجت الاسلام حسینی کیا اضافه کرد: مردم پای کار هستند و تحقق شعار سال بستگی به توان و اراده مسئولان دارد.

وی در خصوص نقش مردم برای تحقق شعار سال ۱۴۰۰ نیز اظهار داشت: مردم و به ویژه کسانی که سرمایه دارند می توانند در این راستا نقش کلیدی داشته باشند.

 

 

۱۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۷:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۶,۸۴۵
کلیدواژه ها: سیدجواد حسینی کیا,تحقق شعار سال1400

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید