استان مرکزی در سهمیه اشتغال ۱۲ درصد از برنامه هدف‌گذاری پیشی گرفت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: این استان پارسال در سهمیه مصوب اشتغالزایی، ۱۲ درصد از برنامه هدف‌گذاری شده پیشی گرفت.
استان مرکزی در سهمیه اشتغال ۱۲ درصد از برنامه هدفگذاری پیشی گرفت
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، محمدتقی آبایی افزود: سهمیه مصوب اشتغالزایی استان برای سال گذشته ایجاد  ۱۲ هزار و ۵۵۲ فرصت شغلی تعیین شده بود درحالی که ۱۳ هزار و ۹۲۱ شغل جدید محقق شد.
وی بیان کرد: مشاغل ایجاد شده دارای شناسنامه هستند و بر اساس اعلام سازمان تامین اجتماعی در جدول نهایی اشتغالزایی پارسال ثبت شده‌اند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: بیش از ۲۰۰ فرصت شغل در حوزه اشتغالزایی خانگی و شمار زیادی کسب و کار در بخش روستایی استان نیز علاوه برمشاغل مذکور در سال گذشته محقق شده که تعدادی از آن‌ها زیر پوشش خدمات  صندوق بیمه روستایی نیز قرار گرفته‌اند.
آبایی اظهارکرد: در مجموع  بیش از ۱۵ هزار فرصت شغل جدید پارسال در استان مرکزی ایجاد شده است.
وی گفت: استان مرکزی ظرفیت و پتانسیل‌های خوبی در ایجاد اشتغال دارد و امید می‌رود که  در سال تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها، توفیقات خوبی در این راستا کسب کند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی افزود: سهمیه اشتغال سال جدید هنوز اعلام نشده اما با راهبردهای عملیاتی تعریف شده امید است عملکرد این حوزه امسال نیز درخشان باشد. 
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۶:۲۲
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۳۶,۸۴۸
کلیدواژه ها: استان مرکزی,سهمیه اشتغال,محمدتقی آبایی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید