شریعتمداری:12 فروردین،نماد تحقق اراده مردم بود

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی با گرامی داشت 12 فروردین ، "روز جمهوری اسلامی " تقویت "اقتدار ملی" را در گرو "عقلانیت جمعی "و "سخت‌کوشی همگانی" اصلی راهبردی و تعیین کننده بیان کرد .
12 فروردین،نماد تحقق اراده مردم
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی متن پیام به این شرح است : 12 فروردین روز " تاسیس جمهوری اسلامی ایران "را گرامی می داریم . 
روز تاریخ ساز 12 فروردین،متحد و در کنار هم برای تحقق آرزوهایمان به جمهوری اسلامی "آری" گفتیم . 
آن روز همه ملت سرافراز ایران با هر تفکر و عقیده ای  در رنگین کمان یک صدایی و  رفراندمی مردم سالارانه به جمهوریت و اسلامیت "آری" گفتند  و به تعبیر زیبای حضرت امام (ره) این روز به نخستین روز حاکمیت جمهوری اسلامی تبدیل شد. 
امروز هم با گذشت بیش از 4 دهه از آن روز،  برای فایق آمدن بر مشکلات و دستیابی به "احیای روح اعتماد جمعی" به کنار یکدیگر بودن نیازمندیم. از همین رو تقویت "اقتدار ملی"  در گرو "عقلانیت جمعی "و  "سخت‌کوشی همگانی"  اصلی راهبردی و تعیین کننده  است.
 امید است با عنایت الهی و تدبیر نظام مند، شاهد استقرار بیش از پیش اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی باشیم . 
با گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی (ره) و همه شهدای گلگون کفن، دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی را به ملت شریف ایران و رهبر حکیم و فرزانه جمهوری اسلامی ایران تبریک می گویم .
۱۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۴۲
کد خبر : ۲۳۶,۸۹۰
کلیدواژه ها: وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی,شریعتمداری,12 فروردین

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید