با حضور مشاور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛

فاز اول تولید پنیر سیاهمزگی شرکت پگاه گیلان رونمایی شد

مشاور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با تلاش و برنامه ریزی مشخص باید تولید محصولات باکیفیت جدید و متناسب با پسند و ذائقه مردم، به عنوان اولین اولویت در دستور کار شرکت پگاه گیلان قرار گیرد.
فاز اول تولید پنیر سیاهمزگی شرکت پگاه گیلان رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، فاز اول تولید پنیر سیاهمزگی شرکت پگاه گیلان با حضور فیاض زاهد  مشاور  وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی رونمایی شد.

فیاض زاهد مشاور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سفر خود به استان گیلان به همراه عباس علیزاده مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان، ضمن بازدید از بخش های مختلف شرکت پگاه گیلان و پروژه توسعه محصول جدید پنیر سیاهمزگی پگاه گیلان، با کارکنان این شرکت، دیدار و گفت‌وگو کرد.

 وی همچنین ضمن بازدید از خطوط  مختلف تولید شرکت پگاه گیلان و خط تولید در حال احداث محصول جدید پنیر سیاهمزگی، ضمن تشکر از اقدامات موثر مدیران و کارکنان در راستای تولید محصولات جدید منطبق با نیاز بازار داخلی و خارجی استان، با اشاره به پتانسیل بالای شرکت پگاه گیلان خواستار پیگیری و رفع موانع تولید در این شرکت شد.

عباس علیزاده  مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان همچنین با بیان این که تامین شیر خام از داخل استان و هزینه های بالای حمل شیر خام از خارج استان یکی از مشکلات اصلی این شرکت است، از پیگیری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان درخصوص اتصال واحدی تعاونی تولیدی شیر با شرکت پگاه و همچنین  رایزنی با دیگر دستگاهای مرتبط در استان به منظور تسریع در رفع این مشکل خبر داد.

گفتنی است: محصول جدید پنیر سیاهمزگی برای اولین بار به صورت پاستوریزه و با بسته بندی بهداشتی در راستای رسالت حفظ و ارتقای سلامت مصرف کنندگان با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته تولید و به بازار مصرف در اوزان 200، 400 و 4000گرمی عرضه خواهد شد.

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۳۶,۸۹۴
کلیدواژه ها: شرکت صنایع شیرایران,پگاه گیلان,فاز اول تولید پنیر سیاهمزگی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید