فعالیت ۴۰ کوهنورد حرفه‌ای در جامعه کارگری چهارمحال و بختیاری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به این که هم‌اکنون حدود ۲۰۰۰ کارگر ورزشکار در رشته‌های مختلف ورزشی در استان ساماندهی شده‌اند، گفت: از این تعداد ۳۰۰ نفر در بخش کوهنوردی بوده که ۴۰ نفر به صورت حرفه ای در این رشته فعالیت دارند.
فعالیت ۴۰ کوهنورد حرفه‌ای درجامعه کارگری در چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری، سید حفیظ‌الله فاضلی با اشاره به ضرورت وجود شادابی و نشاط در جامعه کارگری به واسطه اجرای برنامه‌ها و مسابقات ورزشی، اظهار کرد: حضور کارگران در مسابقات ورزشی موجب رونق کار خواهد شد، توسعه ورزش سلامت‌محور در جامعه کارگری در راستای افزایش نشاط محیط کار از جمله ضرورت‌هاست که خوشبختانه به این مهم توجه شده است.

فاضلی با اشاره به این که هم‌اکنون حدود ۲۰۰۰ کارگر ورزشکار در رشته‌های مختلف ورزشی در استان ساماندهی شده‌اند، تصریح کرد: از این تعداد  ۳۰۰ نفر در بخش کوهنوردی بوده  که ۴۰ نفر به صورت حرفه ای در این رشته فعالیت دارند.

وی گفت: سال گذشته در رشته کوهنوردی، جامعه کارگری استان حدود ۳۰ صعود به کوه‌های استان و خارج از استان داشتند که موفق به کسب مقام دوم در میان کوهنوردان کارگر کشور شدند که در هر مرحله از کوهنوردی، تعداد نفرات صعودکننده متفاوت بوده است، همچنین سال گذشته ۱۶ مدال طلا و نقره در بخش‌های مختلف ورزشی از جمله دو و میدانی، شطرنج، تنیس روی میز و  ... توسط جامعه کارگری استان کسب شد.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل همزمانی هفته کارگر با ماه رمضان امکان برگزاری برنامه‌های ورزشی در رشته‌های مختلف وجود ندارد، بنابراین اواخر اردیبهشت ماه بعد از اتمام ماه رمضان برنامه کوهپیمایی کوه کلار در  بروجن برای کارگران کوهنورد استان پیش‌بینی شده است.


۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۴۳
کد خبر : ۲۳۷,۰۶۷
کلیدواژه ها: ورزش کارگری ,فاضلی, افزایش تولید,کوهنوردی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید