مشارکت تعاونی های زاهدان در ساخت بیش از دو هزار و 700 واحد طرح اقدام ملی مسکن

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن در مرکز استان، دو هزار و 745 واحد مسکونی توسط تعاونی های مسکن شهرستان زاهدان ساخته خواهد شد.
مشارکت تعاونی های زاهدان در ساخت بیش از دو هزار و 700 واحد طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، مهرداد جهاندیده در جلسه بررسی آخرین وضعیت طرح اقدام ملی مسکن با بیان این مطلب افزود: با توجه به اهمیت سرعت بخشیدن به پیشرفت و بهبود اجرای این طرح تاکید شده است تا از تعاونی های مسکن خوشنام در سطح شهرستان و استان استفاده شود.
وی ادامه د اد: بر این اساس پس از شناسایی  اولیه 40 شرکت تعاونی مسکن موفق و خوشنام در سطح شهرستان زاهدان، 18 شرکت تعاونی برای مشارکت در طرح اقدام ملی مسکن در مرکز استان اعلام آمادگی کرده اند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با تاکید بر این که در اجرای این طرح اتحادیه تعاونی های مسکن استان به عنوان محور، عمده مسائل مربوط به طرح را دنبال می کند، گفت: کار نظارت بر عملکرد شرکت های تعاونی با همکاری این اداره کل و اداره کل راه و شهرسازی، اتحادیه تعاونی های مسکن و سایر دستگاه های وظیفه مدار به طور منظم رصد و پایش می شود.
جهاندیده ضمن تاکید بر رعایت اصل شفاف سازی در روند انجام کار در طول زمان اجرای طرح اقدام ملی مسکن اظهار کرد:  اعضای تعاونی ها باید از هنگام ثبت نام تا واریز وجه، آماده سازی، زمان ساخت و هزینه تمام شده به صورت جز به جز مطلع باشند و شرکت های تعاونی نیز می بایست عملکرد و اقدامات انجام شده را به آنها گزارش دهند.
وی همچنین به استفاده از تجارب اجرای طرح مسکن مهر برای بهبود اجرای طرح اقدام ملی مسکن نیز اشاره کرد و افزود: طرح اقدام ملی مسکن با طرح مسکن مهر تفاوت هایی دارد که لازم است برای متقاضیان به صورت شفاف تشریح و تبیین شود.


۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۳۷,۰۷۰
کلیدواژه ها: تعاونی , طرح اقدام ملی مسکن , سیستان و بلوچستان , مسکن مهر , مهرداد جهاندیده

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید