بازدید مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کرد.
بازدید مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان بوشهر ، کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان بوشهر  به همراه مصدق کشاورزی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکتهای تولیدی صنعتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کرد. در بازدیدی که از شرکت جی لیان جی به عمل آمد مدیر شرکت در خصوص مشکل تسهیلات درخواستی این شرکت مواردی را عنوان کرد که در این زمینه یاوری راهنمایی لازم را بمنظور مساعدت و همکاری جهت رفع موانع پیش روی این شرکت بیان کرد.
شرکت جی لیان جی در سال 1382 در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در زمینی به مساحت 15000 متر مربع احداث شد و این شرکت نیز از بزرگترین تولیدکننده ورق‌های پلیمری در سطح خاورمیانه است.
در ادامه مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجتمع آزمایشگاهی شاخه زیتون لیان بازدید کرد.
این شرکت دانش بنیان که اکنون 73 نفر نیروی تخصصی دارد، در سال 1387 تأسیس شد و آزمایشگاه های مختلف در زمینه غذایی، میکروبی، آرایشی و بهداشتی، قطعات و لوازم خودرو و . . . دارد.
فعالیت های این شرکت در سه بخش آزمایشگاهی ، بازرسی ، آموزش و مشاوره دسته بندی می شود.
در پایان نیز یاوری از شرکت نوین چاپ آریانا که در زمینه چاپ افست کاغذ و مقوا و جعبه فعالیت می کند بازدید نمود.
این شرکت کار خود را از سال 93 شروع کرده و در حال حاضر 74نفر نیرو دارد. که تولید پاکت و جعبه های مقوایی برندهای مطرح کشور در زمینه مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی را انجام می دهد.
یاوری در جلسه ای که با مدیران این شرکتها داشت عنوان نمود : رفع مشکلات بنگاههای اقتصادی و مانع زدائی از روند تولید و کارآفرینی و توجه جدی به رفع موانع از پیش پای تولیدکنندگان همواره مورد تاکید و توجه ویژه قرار گرفته است.
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گره گشایی و تسهیل امور بنگاهها برای صیانت از نیروی کار، از اولویت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۴۲
کد خبر : ۲۳۷,۱۱۸
کلیدواژه ها: دانش بنیان, گره گشائی, تسهیل امور, بنگاهها , اولویت ها, بازدید استان بوشهر, منطقه ویژه اقتصادی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید