بازدید مدیر کل امور اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از شرکت قوطی سازی آلومینیوم کاوه در استان مرکزی

محمد صادقیان مدیر کل امور اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه از شرکت قوطی سازی آلومینیوم کاوه به عنوان واحد نمونه استانی در جشنواره امتنان از کارگران نمونه بازدید کرد.
بازدید مدیر کل امور اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از شرکت قوطی سازی آلومینیوم کاوه
به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی  مژگان طاهری ،مدیر اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در این باره توضیح داد در راستای اجرای ماده  195 قانون کارجمهوری اسلامی ایران شرکت قوطی سازی کاوه در شهرستان ساوه توسط کمیته داوری استانی به عنوان واحد نمونه استانی در سی و دومین جشنواره امتنان تقدیرازکارگران،گروههای کار و واحدهای نمونه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی انتخاب و به دبیرخانه ملی جشنواره معرفی شده  است.
وی ادامه داد : در راستای  ارزیابی و داوری در انتخاب شرکت قوطی سازی کاوه به عنوان واحد نمونه ملی، مدیر کل امور اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه   با حضور درشرکت  قوطی سازی آلومینیوم به بررسی و ارزیابی عملکرد شرکت پرداختند.
در این بازدید علوی، مدیرعامل شرکت  قوطی سازی آلومینیوم کاوه توضیحاتی در خصوص ارائه خدمات اجتماعی، رفاهی، بهداشتی و فرهنگی به کارکنان،میزان سرمایه گذاری،طرح توسعه شرکت،اشتغالزایی، صرفه‌جویی ارزی و ریالی و افزایش تولید به رغم مشکلات اقتصادی و تحریم های بین المللی ارائه کردند.
طاهری افزود:   امید می رود شرکت قوطی سازی کاوه بتواند در مرحله کشوری هم به عنوان واحد نمونه ملی انتخاب شود.
لازم به ذکر است شرکت قوطی سازی کاوه به عنوان کارآفرین برتر استان در سال۱۳۹۸ انتخاب شده است.
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۱۱
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۳۷,۱۸۵
کلیدواژه ها: مدیر کل امور اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی,شرکت قوطی سازی آلومینیوم کاوه,استان مرکزی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید