تشکیل کمیته پشتیبانی ها و کمیته مانع زدایی ها درآذربایجان شرقی

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از تشکیل دو کمیته پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در آذر بایجان شرقی خبر داد.
تشکیل کمیته پشتیبانی ها و کمیته مانع زدایی ها درآذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، حسین فتحی در دیدار اعضای شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در استان که در محل بیت نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد با ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه ادارات اظهار کرد: با هدف تسهیل سازی در ارائه خدمات و ارتقاء سطح خدمت رسانی کمیته های مربوطه با حضور مدیران مجموعه ادارات و سازمانها با ترکیب های متفاوت در استان  تشکیل و بر نامه های مختلف در حوزه ها و ماموریت های محوله عملیاتی خواهد شد.

شعار سال با اعتقاد به امر تولید محقق می شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز اظهار کرد: منویات مقام معظم رهبری با اعتقاد به امر تولید محقق می شود.

حجت الاسلام محمد علی آل هاشم در دیدار اعضای شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در استان آذربایجان شرقی که در محل بیت ایشان برگزار شد با اشاره به جایگاه مهم وزارت تعاون، کار و رفا ه اجتماعی افزود: مجموعه ادارات و سازمانهای این وزارت خانه بخش عظیمی از ماموریت ها و خدمات به اقشار مختلف جامعه را بر عهده داشته و همواره از جایگاه بالایی در ارائه خدمات برخوردار هستند.

نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر توجه جدی به امر تولید خاطر نشان کرد: در سال جدید باید به امر تولید باور داشته  و با اعتقاد به این که اگر بخواهیم می توانیم از بسیاری از مشکلات و موانع عبور کنیم و برای این امر لازم است به مقوله تولید و کیفیت تولید توجه خاصی به عمل آید.

امام جمعه تبریز با انتقاد از عملکرد بانک ها با بیان ضرورت حمایت از تولید و تولید کننده افزود: باید تمامی موانع پیش روی تولید برداشته شده و حمایت ها و پشتیبانی ها به معنای واقعی از تولید کنند‌گان به عمل آید.

حجت الاسلام  آل هاشم با اشاره به خدمات قابل توجه مجموعه ادارات وزارت در استان از هماهنگی بسیار خوب و عملکرد مثبت این ادارات از فتحی رئیس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت در استان و مجموعه مدیران عضو این شورا قدردانی کرد.

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۳۷,۱۹۷
کلیدواژه ها: حسین فتحی, مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی,تولید, پشتیبانی ها و مانع زدایی ها, وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید