جلسه بررسی تفاهم نامه «طرح تحول اقتصادی و اشتغال استان گلستان» برگزار شد

جلسه بررسی تفاهم نامه « طرح تحول اقتصادی و اشتغال استان گلستان » در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان، این جلسه در ادامه انعقاد تفاهم نامه مشترک فیمابین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استانداری گلستان در راستای اجرایی کردن موضوعات مندرج در تفاهم نامه و همچنین اقدامات عملی جهت اجرای کامل طرح تحول اقتصادی و اشتغال استان برگزار شد.

دراین جلسه عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این تفاهم نامه فرصتی برای اشتغالزایی استان و گامی روبه جلو برای پیشرفت منطقه است.

وی در حوزه کشاورزی بر حمایت از صنایع تبدیلی تکمیلی به عنوان حلقه های زنجیره تولید و بهره گیری از تمام ظرفیت های فرآوری تاکید کرد.

منصوری درخصوص حوزه شیلات گفت: باید بستر مناسب در همه زمینه های شیلاتی به ویژه جذب سرمایه گذار و اشتغال در زنجیره شیلاتی از تولید تا بازار فراهم شود. 

حجت اله میرزایی معاون امور اقتصادی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: باتوجه به ظرفیت های خوب استان گلستان در بخش های کشاورزی، خدمات و صنعت، زمینه سرمایه گذاری شستا فراهم خواهد شد و طرح های محوری مورد حمایت شستا قرار می گیرند.

ابراهیم کریمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان ضمن تقدیر از همکاری و همراهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درجهت توسعه اقتصادی و حمایت از برنامه های اشتغالزای استان گلستان، خواستار تسریع و تسهیل در اجرای مصوبات مندرج در تفاهم نامه طرح تحول اقتصادی و اشتغال استان شد.

دراین جلسه مدیران کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری و دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان و سایر مدیران کل مرتبط با تفاهم نامه طرح تحول اقتصادی و اشتغال استان گلستان با ارائه گزارشی از اقدامات به عمل آمده و آمادگی لازم جهت اجرای برنامه های مرتبط با تفاهم نامه، نقطه نظرات خود را بیان کردند.

درنهایت کلیه موضوعات مندرج در مفاد تفاهم نامه طرح تحول اقتصادی بازخوانی و مورد بررسی قرار گرفت.

این جلسه با حضور عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال ، حجت اله میرزایی معاون امور اقتصادی، ازوجی سرپرست دفتر سیاستگذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کریمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان و دیگر مدیران استان برگزار شد.

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان |
کد خبر : ۲۳۷,۲۵۶
کلیدواژه ها: تحول اقتصادی,گلستان,اشتغال

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید