مدیرکل امور اجتماعی وزارت کار در زنجان: برگزیدگان جشنواره امتنان همزمان با هفته کارگر تجلیل می‌شوند

مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برگزیدگان برتر ملی سی و دومین جشنواره امتنان همزمان با هفته کارگر تجلیل خواهند شد.
برگزیدگان جشنواره امتنان همزمان با هفته کارگر تجلیل می‌شوند
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حسن محمدصادقیان و هیئت همراه در جریان بازدید از نمایندگان استان‌ها در بخش کاندیدای برتر ملی سی و دومین جشنواره امتنان، از شرکت صبامرغ در زنجان بازدید کرد.

وی ضمن بازدید از روند کار، ابتکارات و نوآوری‌های این مجموعه، عنوان کرد: جشنواره امتنان فرصتی است تا از نیروی کار و مجموعه‌‎های تولیدی که اقدامات شاخصی دارند، تقدیر به عمل آوریم.
مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اعلام این که 25 هزار ثبت‌نام کننده در سامانه جشنواره امتنان داشته‌ایم، افزود: تیم داوری 40 نفره‌ای که همه از اساتید دانشگاه، نخبگان این حوزه و نمایندگان دستگاه‌های متولی هستند، کار بررسی نهایی و انتخاب گزینه‌های برتر ملی را در وزارت بر عهده دارند.
محمدصادقیان تاکید کرد: منتخبین نهایی همزمان با هفته کارگر که از پنجم تا یازدهم اردیبهشت است، معرفی شده و از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد.


وی با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا بیان کرد: همه ساله منتخبان جشنواره امتنان دیدارهایی با رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور و برخی از مقامات و مسئولین کشوری داشتند که سال جاری به دلیل بحث رعایت پروتکل‌ها و ممنوعیت تجمعات، برخی انجام نخواهد شد؛ ولی تلاش داریم مراسم اهدای تندیس با حضور رئیس جمهور برگزار شود.
شایان ذکر است، شرکت صبا مرغ نوآوران از بین واحدهای معرفی شده در جمع 12 واحد برتر ملی قرار گرفته است و در مرحله پایانی قرار است از بین این 12 واحد، چهار واحد به عنوان منتخبین نهایی واحدهای نمونه ملی برگزیده شوند.

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۵:۱۵
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |
کد خبر : ۲۳۷,۲۸۲
کلیدواژه ها: صادقی,مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی,تجلیل از برگزیدگان جشنواره امتنان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید