مدیر کل امور بین الملل وزارت کار خبر داد: یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان امضا شد

علی حسین شهریور از امضای یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان توسط " محمد شریعتمداری " وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و "دنیستا ساچوا" وزیر کار و سیاست های اجتماعی بلغارستان خبرداد.
امضای یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی " علی حسین شهریور " مدیر کل امور بین الملل با اعلام این خبر گفت : امضای این سند موجب تحکیم و تقویت روابط بین دو کشور خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه همکارهای دو کشور ایران و بلغارستان در سطح مناسبی قرار دارد، خاطرنشان کرد: با تبادل اطلاعات و تجارب، سفرهای مطالعاتی، برگزاری کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی مشترک مناسبات دو کشور در حوزه های تخصصی دو وزارتخانه نیز توسعه پیدا می کند.
شهریور افزود: طرفین علاوه بر همکاری در زمینه روابط کار، سیاست های فعال اشتغال، آموزش های حرفه ای برای افراد شاغل و بیکار و اعزام نیروی کار در حوزه  حمایت ها و کمک های اجتماعی برای گروه های جمعیتی آسیب پذیر، حفاظت فنی و بهداشت، توسعه تامین اجتماعی و نظام بازنشستگی با یکدیگر همکاری دو جانبه خواهند داشت.  
مدیر کل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: تبادل اطلاعات و تجربه در زمینه سیاست ها و اقدامات درآمدی برای مبارزه با فقر و همچنین سیاست های مربوط به حقوق افراد دارای معلولیت بخشی از همکاری های دو وزارتخانه است.
 
۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۷:۳۸
کد خبر : ۲۳۷,۲۹۹
کلیدواژه ها: یادداشت تفاهم,همکاری مشترک,بلغارستان,علی حسین شهریور

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید