مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و تسهیل امور برای صیانت از نیروی کار، عامل تحقق شعار سال است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: پیگیری و رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار و گره‌گشایی و تسهیل امور آنان برای صیانت از نیروی کار، حفظ فرصت‌های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید می تواند شعار سال 1400 را محقق کند و باعث رونق بیش از پیش تولید شود.
رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و تسهیل امور برای صیانت از نیروی کار، عامل تحقق شعار سال است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: شعار هر سال که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سندی راهبردی برای کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم فهیم ایران ترسیم می شود، در واقع پیشران مسائل عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است که نتیجه آن در پایان هر سال ایرانی توانمندتر و عزتمندتر از گذشته است.
وی اظهارکرد: تولید که وجود داشته باشد اشتغال به وجود می‌آید و توجه کافی به تولید موجب بهبود رفاه اجتماعی در ابعاد گوناگون آن خواهد شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: قطعا  پشتیبانی از تولید و رفع موانع و مشکلات در این راه، مهمترین اولویت کاری مسؤولان در سال ۱۴۰۰ است .
جهاندیده گفت: تسهیل‌گری در امر ایجاد بنگاه‌های اقتصادی خصوصی و تعاونی، مانع زدایی از روند تولید و کارآفرینی و سهولت در اجرای قوانین و مقررات حاکم بر کار و تولید و توجه جدی به رفع موانع از پیش پای تولیدکنندگان و کارآفرینان و سرمایه گذاران همواره مورد تاکید مجموعه دستگاه های اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان قرار دارد.
وی از رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار و گره‌گشایی و تسهیل امور آنان برای صیانت از نیروی کار، حفظ فرصت‌های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید خبر داد و افزود: در سال 1399 ، 26 بنگاه اقتصادی مشکل دار در سطح استان با استفاده از ظرفیت کارگروه تخصصی اشتغال و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مورد حمایت قرار گرفتند و این روند با توان و جدیت بیشتری در سال 1400 نیز ادامه خواهد داشت.

۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۳۷,۳۳۲
کلیدواژه ها: رفع مشکلات واحدهای تولیدی,مهرداد جهاندیده,سیستان و بلوچستان, شعار سال 1400, صیانت از نیروی کار

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید