مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در اردبیل: عزم صندوق کارآفرینی امید برای رفع موانع از واحدهای تولیدی

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر به اردبیل گفت: رفع موانع از واحدهای تولیدی و حمایت از سرمایه گذاری دو رویکرد اصلی صندوق کارآفرینی امید در سال جدید خواهد بود.
عزم صندوق کارآفرینی امید برای رفع موانع از واحدهای تولیدی
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر به استان اردبیل گفت: طرح های بسیار خوبی  آماده بهره برداری و یا افتتاح شده اند و با امکاناتی که در اختیار داریم به توسعه استان اردبیل کمک می کنیم.

نوراله زاده گفت: مجموعه صندوق نیز با امکاناتی که در دست دارد به دلیل تلاش و نیت خیرخواهانه استاندار اردبیل با نهایت افتخار به توسعه استان کمک می کنیم و با همکاری مجموعه های مربوطه و دستگاه های استانی ، توسعه در استان شتاب می گیرد.

 وی با تاکید بر اهمیت نقش روستا در تولیدات افزود: روستا پایگاه اصلی تولید ملی در کشور است. طرح‌های محوری صندوق کارآفرینی امید برای تقویت و رشد روستاها، روستاهای بدون بیکار، هر روستا یک محصول و تشکیل صندوق‌های خرد محلی است و کسب و کارهای روستایی که مزیت رقابتی دارند شناسایی و از محل اعتبارات مشخص شده حمایت مالی می شوند و این یکی از رویکردهای صندوق کارآفرینی امید با محوریت روستای بدون بیکار است.

مدیرعامل صندوق کارافرینی امید با اشاره به بازدید از طرح های استان اردبیل و کمک های صندوق در دوران کرونا گفت: در این سفر طرح ها و واحدهای صنعتی، گردشگری و خدماتی حمایت شده روستایی که راه اندازی شده و به بهره برداری رسیده اند و برخی از طرحها نیز در حال تکمیل و راه اندازی هستند، مورد بازدید قرار گرفتند؛ صندوق کارآفرینی در دوران کرونا در کنار مشاغل و صاحبان کسب وکارهای آسیب دیده قرار گرفت و سال گذشته با حمایت از هزاران کسب و کار خرد و کوچک در حد توان و بضاعت خود، آنها را مورد حمایت مالی قرار داد و در استمهال و تنفس اقساط به دلیل شیوع ویروس کرونا و خسارات وارده به صاحبان طرح ها و کارگاه ها کمک می کنیم.

نوراله زاده با اشاره به 8سال فعالیت صندوق کارآفرینی امید در دولت تدبیر و امید گفت: نزدیک به ۸سال تلاش کردیم واحدها و کارگاه های صنعتی دارای ایده تولیدی را شناسایی و حمایت مالی کنیم و در استان اردبیل نیز واحدهای صنعتی خوب از جمله تولید شیرآلات، تولید سبد پلاستیکی، تولید شیشه خم اتومبیل، تولید صنایع برق و الکترونیک و همچنین طرح های گلخانه ای، کشاورزی، خدماتی و ...  را حمایت مالی کردیم که امیدواریم باتصمیمات صحیح و به موقع در حمایت از واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال  کارنامه خوبی از صندوق در همه استانها  به خصوص استان اردبیل ارائه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مشکلات و درخواست های صاحبان طرح های بازدید شده طی سفر  به استان اردبیل را رسیدگی می کنیم و ضمن موانع زدایی و پشتیبانی از واحدهای تولیدی؛  مجموعه صندوق استان اردبیل نیز تمام تلاش خود را برای به نتیجه رسیدن تصمیمات متخذه انجام می دهد تا قبل از شهریورماه سال جاری طرح های نیمه تمام را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۲۳۷,۴۲۲
کلیدواژه ها: اصغر نورالله زاده,مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید,وام کم بهره صندوق کارآفرینی امید,اردبیل,اشتغال

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید