مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تحقق شعار سال به ایجاد فرصت‌های شغلی جدید و حفظ اشتغال موجود می انجامد

اولین جلسه شورای هماهنگی ادارات زیر مجموعه وزارت کار در کردستان با دستور کار راهکارهای تحقق اهداف شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها و گرامیداشت هفته کارگر در سنندج برگزار شد.
شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و رئیس شورای هماهنگی در این نشست ، عزم و اراده همه ادارات زیر مجموعه وزارت کار در کردستان را برای تلاش و همت در راستای تحقق اهداف شعار سال خواستار شد و گفت: تحقق اهداف این نامگذاری به صورت مستقیم به ایجاد فرصت‌های شغلی جدید و حفظ اشتغال موجود جامعه می انجامد.

صلواتی با بیان این که پشتیبانی از تولید و سرمایه‌گذاری با خرید مایحتاج خانه‌ها از محل تولیدات بومی آغاز و با برداشتن موانع تولید و کاستن بروکراسی اداری در سطح کلان عملیاتی می‌شود، تصریح کرد: با همفکری و همراهی همه ادارات تابعه وزارت کار در استان به زودی کمیته تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها  تشکیل می شود تا ارائه خدمات اشتغالزایی بیش از پیش تسریع و تسهیل شود.

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۴
کد خبر : ۲۳۷,۴۵۲
کلیدواژه ها: تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها, شورای هماهنگی ادارات زیر مجموعه وزارت کار , تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید