۲۲ مرکز کارآفرینی در زنجان فعال است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: ۲۲ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی با مجوز رسمی از طریق اداره تعاون در استان فعالیت می‌کنند.
۲۲ مرکز کارآفرینی در زنجان فعال است/ توسعه مراکز کافه کارآفرینی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی با بیان این که اهمیت کار آفرینی و اقدامات ترویجی در این خصوص بر کسی پوشیده نیست،گفت: این اداره کل طی سال گذشته و از طریق نهاد سازی بیشترین حجم فعالیت های ترویجی و مشاوره های تخصصی کار آفرینی را انجام داد.  

وی از وجود ۲۲ مرکز مشاوره تخصصی کار آفرینی در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد:  همچنین دو مرکز کافه کار آفرینی و انجمن صنفی مراکز مشاوره کارآفرینی و نیز کانون کار آفرینی هم در استان خدمات لازم را به جامعه هدف ارائه می دهند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زنجان با بیان اینکه فرهنگ‌سازی و ترویج کار در بین جوانان مورد تاکید است،گفت: ایجاد فرهنگ کار و کارآفرینی بین جوانان مورد توجه است.

یوسفی با بیان این که کارآفرینی یک راهکار بسیار مؤثر برای برون‌ رفت از معضل بیکاری در جامعه است،تاکید کرد: توسعه مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان جزو برنامه های اداره کار است و در سال جاری به جد مورد تاکید قرار می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: مراکز مشاوره کارآفرینی این امکان را برای سرمایه‌گذار ایجاد می کند که در چه زمینه‌ای فعالیت کرده و چطور سرمایه خود را مدیریت کند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زنجان تصریح کرد: مراکز مشاوره خدمات کارآفرینی براساس دستورالعمل‌های مربوطه در زمینه تهیه طرح‌های توجیهی و  توانمندسازی سرمایه گذاران طرح‌های اقتصادی  فعالیت های خوبی را انجام می دهد و در سال جدید با قوت بیشتری اجرا خواهد شد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۱۰
اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان |
کد خبر : ۲۳۷,۵۱۷
کلیدواژه ها: یوسفی,مدیرکل,تعاون کار,زنجان,اشتغال,کارآفرینی,کاریابی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید