پرداخت 519 میلیارد ریال تسهیلات به صاحبان مشاغل خانگی در استان زنجان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: از سال ۹۰ تا پایان سال گذشته بیش از ۵۱۹ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
پرداخت 519 میلیارد ریال تسهیلات به صاحبان مشاغل خانگی در زنجان


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا یوسفی با اشاره به این که از ابتدای اجرای قانون مشاغل خانگی تا کنون ۵۱۹ میلیارد ریال تسهیلات به صاحبان این مشاغل در استان زنجان پرداخت شده است، گفت: در سال جاری همراستا با شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است پرداخت تسهیلات در بخش مشاغل خانگی تقویت می شود.

طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سه فاز و ۱۲ گام به اجرا گذاشته شده است


وی با بیان این که از سال ۹۰ تا پایان سال گذشته برای ۱۵ هزار و ۷۹۳ فقره مجوز کسب و کار خانگی در استان صادر شده است، عنوان کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سه فاز و ۱۲ گام به اجرا گذاشته شده است، که در این میان توانمندسازی متقاضیان و نیز اتصال محصولات تولید شده در این عرصه به بازار های استانی و فرا استانی در دستور کار قرار دارد .

یوسفی با بیان این که هدف از طرح توسعه مشاغل خانگی بهبود معیشت و افزایش رفاه خانواده‌ها است اعلام کرد با کمک دستگاه‌های اجرایی مجوزهای مشاغل خانگی در استان زنجان صادر می‌شود که با توجه مصوبه اخیر ستاد ملی ، در زمینه صدور مجوز برای محصولات غذایی خانگی نیز موانع قبلی تا حد بسیار مطلوبی رفع شده است .

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۵۹
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |
کد خبر : ۲۳۷,۵۳۲
کلیدواژه ها: یوسفی, مدیرکل کارورفاه اجتماعی زنجان,اشتغال خانگی_پرداخت تسهیلات

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید