اشتغال ۱۱ هزار و ۱۴۴ نفر زنجانی تثبیت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: با پرداخت تسهیلات کرونایی اشتغال ۱۱ هزار و ۱۴۴ نفر زنجانی تثبیت شد.
اشتغال ۱۱ هزار  و ۱۴۴ نفر زنجانی تثبیت شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی با بیان این که با توجه به شیوع کرونا در کشور، برابر تصویب ستاد ملی مدیریت کرونا، طی سال گذشته تسهیلات بانکی برای رفع مشکل فعالیت ها و کسب و کارهای آسیب دیده از بیماری در ۱۴ رسته فعالیت با نرخ سود بانکی ۱۲ درصد در نظر گرفته شد، گفت: در این میان اعتبار ابلاغی به استان از محل این تسهیلات بیش از ۲۳۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بود.

۱۲۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار بانکی جهت صیانت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در زنجان


وی عنوان کرد: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون بیش از ۱۲۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار بانکی جهت صیانت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در استان پرداخت شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: با پرداخت این میزان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا اشتغال ۱۱ هزار و ۱۴۴ نفر در استان تثبیت شد.
یوسفی تاکید کرد: تنها هدف دولت از پرداخت تسهیلات تثبیت و حفظ اشتغال است و زنجان در پرداخت تسهیلات کرونایی عملکرد بسیار قابل توجهی در کشور دارد.
وی با بیان این که کرونا بیشترین آسیب را به اشتغال بخش خدمات و گردشگری در استان زنجان وارد کرد، تصریح کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با همکاری بانک های عامل نسبت به پرداخت تسهیلات کرونایی برنامه ریزی و مدیریت لازم را خواهد داشت.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۱۸
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |
کد خبر : ۲۳۷,۵۳۴
کلیدواژه ها: یوسفی, مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زنجان,اشتغال,تسهیلات کرونایی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید