مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زنجان: اجرای طرح کارورزی فرصت خوبی برای مهارت آموزی و اشتغال است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: اجرای طرح کارورزی فرصت بسیار خوبی برای مهارت‌آموزی و اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی است.
اجرای طرح کارورزی دراستای اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی از اجرای طرح کارورزی در زنجان خبر داد و گفت: این اداره کل در همین راستا سرمایه گذاران را حمایت می کند و این طرح فرصت بسیار خوبی برای مهارت‌آموزی و اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی است.

وی همچنین افزود: با اجرای این طرح واحدهای تولیدی و صنعتی هم می توانند از نیروی انسانی توانمند مهارت دیده استفاده کنند.

پرداخت حق بیمه سهم کارفرما برای به کارگیری نیروی جدید دانش‌آموخته دانشگاهی

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: حق بیمه سهم کارفرما برای به کارگیری نیروی جدید دانش‌آموخته دانشگاهی به مدت ۲۱ ماه توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این طرح پرداخت می‌شود و در این مدت بیمه سهم کارفرما توسط وزارت متبوع به حساب کارفرما واریز می‌شود.
وی به اشاره به شعار سال گفت: مقام معظم رهبری به رفع موانع تولید بسیار تاکید دارند و در این میان برای تحقق شعار سال برنامه های حمایتی از کار فرمایان و سرمایه گذاران در دستور کار است.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زنجان تصریح کرد: در طرح کارورزی افراد واجد شرایط بپس از ثبت نام در سامانه با در نظر گرفتن اولویت‌ها شناسایی شده و به میزان ظرفیت واحدهای تولیدی و صنعتی و عنوان رشته تحصیلی از طریق این اداره کل به واحد مربوطه معرفی می شود.

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۸
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |
کد خبر : ۲۳۷,۵۶۶
کلیدواژه ها: یوسفی, مدیرکل تعاون کارزنجان, مهارت آموزی و اشتغال,اجرای طرح کارورزی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید