اجرای بیش از 30 برنامه با محوریت سلامت جامعه کار و تلاش به مناسبت هفته کارگر در اردبیل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: تعداد 30 برنامه با محوریت سلامت جامعه کار و تلاش به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر برنامه ریزی شده است که از پنجم تا 11 اردیبهشت در واحدهای تولیدی و شهرستان ها اجرا خواهد شد.
هفته کارگر

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی در کیمته بزرگداشت هفته کارگر با تشریح برنامه های بزرگداشت این هفته گفت: همزمان با فرارسیدن هفته کارگر از روز یکشنبه، برنامه‌های متناسب با سلامت جامعه کار و تلاش و به صورت مجازی اجرا می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل افزودتعداد 30 برنامه به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر برنامه ریزی شده است که از 5 تا 11 اردیبهشت در واحدهای تولیدی و شهرستان ها اجرا می شود.

وی عنوان کرد: برگزاری مسابقه اینترنتی و مجازی عکس کارگر، تولید و کرونا، تست کرونا کارگران، اهدای ماسک و گل در بین کارگران، تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید و کارگران نمونه استان، تجلیل از خانواده‌های شهدای کارگران از برنامه های تدوین شده جهت بزرگداشت هفته کارگر در استان اردبیل است.

رحیمی اظهار کرد: تجلیل از کارگران منتخب توسط واحدهای تولیدی، پخش بیش از ۲۸ هزار بسته‌ معیشتی بین کارگران و اقشار آسیب‌دیده به همت واحدهای تولیدی، تجلیل از خادمان سلامت و مسئولین بهداشت کار در واحدهای تولیدی، برگزاری مسابقه مجازی کاتا کاراته کارگران ورزشکار، برگزاری مسابقه مجازی دارت کارگران و افتتاح طرح‌های اشتغالی به صورت مجازی در طول این هفته انجام خواهد شد.

۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۲۳۷,۶۵۶
کلیدواژه ها: هفته کارگر,مدیرکل کار اردبیل

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید