اتمام موفقیت آمیز طرح واکسیناسیون مراکز سالمندان تحت نظارت بهزیستی استان البرز

مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت : به همت معاونت توانبخشی اداره کل بهزیستی و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی استان و با همکاری مراکز تحت پوشش این اداره کل طرح واکسیناسیون مراکز سالمندان البرز با موفقیت به پایان رسید.
اتمام موفقیت آمیز طرح واکسیناسیون مراکز سالمندان تحت نظارت بهزیستی استان البرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان البرز ، اسدالله حیدری با اشاره به برنامه تزریق واکسن کرونا به بخشی از جامعه هدف بهزیستی استان گفت: طرح واکسیناسیون کرونا برای ۱۳۷۱ نفر به طور کامل انجام پذیرفت و ۲ دوز از واکسن را دریافت کردند.

مدیرکل بهزیستی البرز گفت : ضمن تلاش بی وقفه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان استان البرز با همکاری و پیگیری های مکرر اداره بهزیستی طرح واکسیناسیون بیماری کرونا بر روی سالمندان مقیم مراکز تحت پوشش پایان یافت.

وی افزود : این مهم در تاریخ ۲۶ فروردین ماه به اتمام رسید که طی آن ۶۸۴ سالمند، ۵۰۷ پرسنل مراکز نگهداری سالمندان، ۱۰۵ معلول جسمی-حرکتی و ۷۵ پرسنل مراکز جسمی حرکتی که جمعاً در ۱۹ مرکز ساکن بودند واکسینه شدند.

حیدری در خصوص نحوه انجام این طرح اظهارکرد: این طرح با برگزاری جلسات بهزیستی و مسئولین شبکه بهداشت استان البرز و طبق دستورالعمل ابلاغی از سوی سازمان بهزیستی کشور با رعایت کلیه ضوابط این دستورالعمل از قبیل حضور پزشک و پرستار مرکز در زمان واکسیناسیون، چک کردن علائم بیماران حین وپس تزریق و گزارش آن طبق چک لیست، فراهم نمودن وسایل احیا، حضور آمبولانس تا ۴ ساعت پس از تزریق واکسن و سایر تمهیدات لازم صورت گرفت.

مدیرکل بهزیستی البرز در راستای تحقق واکسیناسیون کامل جامعه هدف بهزیستی خاطرنشان کرد: با پیگیری های به عمل آمده امید است روند انجام واکسیناسیون با اختصاص واکسن جدید به سایر مقیمان مراکز تحت پوشش بزودی صورت گیرد.

 

 

۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۱۸
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۳۷,۶۶۳
کلیدواژه ها: اتمام موفقیت آمیز طرح واکسیناسیون مراکز سالمندان,اداره کل بهزیستی,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید