پرداخت بیش از 150 میلیارد تومان تسهیلات کرونا به کسب و کارهای آسیب دیده در یزد

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به پرداخت بیش از 150میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا گفت: از تعداد پرونده های معرفی شده به بانک ها 4978 متقاضی،تسهیلاتی بیش از 150 میلیارد تومان جهت حفظ و ایجاد اشتغال برای 12 هزار و 283 نفر دریافت کردند.
پرداخت بیش از 150 میلیارد تومان تسهیلات کرونا به کسب و کارهای آسیب دیده در یزد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان این که از ابتدای پرداخت تسهیلات کرونا تاکنون، 7390 پرونده در سامانه کارا جهت اخذ تسهیلات ثبت نام و خاطرنشان کرد: تعداد 7268 پرونده با اشتغال بیش از 18 هزار نفر با درخواست تسهیلاتی معادل 245 میلیارد تومان به بانک ها و موسسات عامل معرفی شدند.
تشکری اضافه کرد: از تعداد پرونده های معرفی شده به بانک ها 4978 متقاضی تسهیلاتی بیش از 150 میلیاردتومان جهت حفظ و ایجاد اشتغال برای 12 هزار و 283 نفر دریافت کردند.
وی با بیان اینکه امیدوارم در سال جاری نیز حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا ادامه داشته باشد ، افزود: در ایامی که کشور درگیر بیماری کرونا است متاسفانه واحدهای صنفی بیشترین آسیب را از این قضیه متحمل شده اند که همچنان باید این تسهیلات ادامه دار باشد.
 
۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۳۶
کد خبر : ۲۳۷,۶۶۸
کلیدواژه ها: عمادتشکری, سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، تسهیلات کرونا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید