تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بر هدف‌گذاری در راستای حمایت از شعار سال

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به نامگذاری سال به نام " تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی" بر هدف‌گذاری و تعیین شاخص ها در بخش های مختلف اداره کل در راستای حمایت از شعار سال تاکید کرد.
تاکید مدیرکل تعاون و کار بر هدفگذاری و تعیین شاخص ها در راستای حمایت از شعار سال

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، "هادی ابراهیمی" در اولین جلسه شورای اداری این اداره کل در سال جاری که با حضور معاونان و روسای شهرستانهای تابعه برگزار شد، افزود: توسعه کسب و کارهای کوچک، استفاده از ظرفیت دفاتر مشاوره شغلی برای هدایت و راهبری سرمایه گذاری جهت ایجاد کسب و کار، فعال کردن تعاونی های مرزنشین و تولیدی، کاهش حوادث ناشی از کار و کمک به رفع موانع بنگاههای اقتصادی، راه اندازی و نظارت بر خانه های بهداشت کارگری با اولویت رعایت پروتکل های بهداشتی و ایجاد مراکزهمیار کارکنان از اولویت و هدف هایی است که باید برای تحقق آنها برنامه ریزی و تلاش کرد.

وی متعهد بودن به کار، خلاقیت، ابتکار و مدیریت نوآورانه، رعایت صداقت و همکاری و نظم و انضباط را از مهم ترین اصول کاری عنوان و اضافه کرد: کارکنان در تمامی فعالیت های کاری خود همواره این موارد را مورد توجه قرار دهند.

وی همچنین بر تعامل روسای شهرستان ها با دستگاههای مرتبط و فرمانداران، توجه به روابط کارگر و کارفرما، اصول ایمنی و صیانت از نیروی کار، تحول در بخش تولید و اشتعال استان از طریق تعاونی ها، تسهیل فضای کسب و کار و برطرف کردن موانع پیش روی کارآفرینی و اشتغال تاکید کرد.

در این نشست مسایل و مشکلات ادارات و نمایندگی های شهرستان ها مطرح و پیشنهادهایی جهت رفع مسایل ارائه شد.


۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۸
کد خبر : ۲۳۷,۶۷۷
کلیدواژه ها: توسعه کسب و کارهای کوچک,و کمک به رفع موانع بنگاههای اقتصادی,راه اندازی و نظارت بر خانه های بهداشت کارگری با اولویت رعایت پروتکل های بهداشتی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید