کارخانه تولید پوست دامی و ژلاتین خوراکی در آذر بایجان شرقی به بهره برداری می رسد

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از بهره برداری کارخانه تولید پوست دامی و ژلاتین خوراکی در آذربایجان شرقی خبر داد.
مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی,کارخانه تولید پوست دامی و ژلاتین خوراکی در آذر بایجان شرقی به بهره برداری می رسد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذرابیجان شرقی،حسین فتحی در بازدید از  کارخانه چرم سازی در شهرک صنعتی چرم تبریز با اشاره به برنامه های این اداره کل در راستای رفع موانع تولید استان افزود: با تمام توان و ظرفیت از تولید و سرمایه گذاری در استان حمایت می کنیم.
فتحی با بیان این که استان آذربایجان شرقی مهد صنعت چرم است، گفت: این واحد چرم سازی که در سنوات گذشته توسط دو کارآفرین جوان استان بنام های مهدی امینی و کفش دوز خریداری شده بود با همت و تلاش بی وقفه این دو جوان متخصص به چرخه تولید بازگشته و گام های اساسی برای نصب ماشین آلات پیشرفته برداشته شده و در  چند روز آتی به چرخه تولید بازگشته و به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی افزود: با بهره برداری از این واحد چرم سازی در استان چندین محصول استراتژیک من جمله پوست دامی با قابلیت تبدیل به ژلاتین خوراکی به عرصه تولید و به بهره برداری خواهد رسید.
۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۳۷,۷۳۵
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی,کارخانه تولید پوست دامی و ژلاتین خوراکی در آذر بایجان شرقی,چرم تبریز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید