مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان: شرکت های تعاونی توسعه و عمران ،پیشانی توسعه و ترویج بخش تعاون هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در جلسه هم اندیشی که به منظور گشترش فعالیت شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان صومعه‌سرا برگزار شد تکیه بر ظرفیت های محلی و ارتباطات هیات مدیره را در پیگیری و اجرای پروژه های تعاونی توسعه و عمران ضرروی دانست.
شرکت های تعاونی توسعه و عمران ،پیشانی توسعه و ترویج بخش تعاون هستند

به گزارش‌ روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در  جلسه هم اندیشی که به منظور  گسترش فعالیت شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان صومعه‌سرا در اداره کل برگزار شد؛ شرکت های تعاونی توسعه عمران را پیشانی توسعه و ترویج بخش تعاون عنوان کرد.

علیزاده در این نشست تکیه بر ظرفیت های محلی و ارتباطات هیات مدیره را در پیگیری و اجرای پروژه های تعاونی توسعه و عمران ضرروی دانست و تصریح کرد: تعاونی‌های توسعه و عمران از ظرفیت بالایی جهت توسعه شهرستان و افزایش در آمد مردم برخوردارند که باید در سال جدید با برنامه ریزی و تلاش بیشتری نسبت به فراهم کردن و گسترش زمینه فعالیت برای این شرکت بکوشیم.

وی همچنین شرکت های تعاونی و توسعه عمران را پیشانی توسعه و ترویج بخش تعاون عنوان کرد و به منظور تحقق اهداف توسعه و ترویج خرد جمعی و بهره گیری از تمام ظرفیت ها در این راستا از آمادگی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برای اجاره مجتمع ورزشی کارگران شهرستان صومعه سرا به جهت بهره برداری موثر از این ظرفیت ها به شرکت تعاونی توسعه و عمران این شهرستان خبر داد.

در این که جلسه مدیران تعاون و اموراجتماعی اداره کل ، رئیس اداره تابعه شهرستان صومعه سرا ، رئیس اداره توسعه تعاونی‌ها و هیات مدیره شرکت تعاونی توسعه و عمران صومعه سرا نیز حضور داشتند مقرر شد جهت بهره برداری بلند مدت از مجتمع ورزشی کارگران ؛شرکت تعاونی توسعه و عمران طرح‌های پیشنهادی خود را با ذکر هزینه و درآمدها اعلام کند.

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۴۱
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۳۷,۷۳۷
کلیدواژه ها: تعاونی توسعه و عمران,ترویج بخش تعاون,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید