بسته تحرک بخشی اشتغال در استان کرمانشاه تدوین و اجرا می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از تدوین و اجرای بسته تحرک بخشی اشتغال در استان کرمانشاه خبر داد.
بسته تحرک بخشی اشتغال در استان کرمانشاه تدوین و اجرا می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه حسن عزیزی در دیدار با سرپرست جدید معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه با اشاره به تدوین تفاهم نامه همکاری بسته تحرک بخشی اشتغال، استانداری کرمانشاه با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این مهم را گامی موثر در راستای تلاش برای کاهش نرخ بیکاری و توجه ویژه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به وضعیت بیکاری استان کرمانشاه دانست.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه  این دیدار اظهار کرد: به منظور به‌روز رسانی قابلیت های سرمایه‌گذاری اشتغالزا در استان، کار شناسایی ظرفیت‌های اشتغالزایی با برش شهرستانی آغاز شده و می‌تواند در برنامه‌ریزی های پیش رو نیز موثر و کارگشا باشد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه نیز در این دیدار گفت: انعقاد تفاهم‌نامه «بسته تحرک بخشی اشتغال» با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام مهم و کار بزرگی برای ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در استان است.

بهزاد باباخانی  به­ روزرسانی سند اشتغال استان را عامل مهمی برای حرکت آگاهانه و دقیق در برنامه‌ریزی‌های آتی برشمرد و افزود: تداوم کاهش نرخ بیکاری برنامه اصلی استان و اولویت حوزه اقتصادی در سال ۱۴۰۰ است

وی اظهارکرد: تدوین سند سه ساله اشتغال استان از ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۰ که توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان انجام گرفت، نمونه ای از ایده‌های کارساز است که بر اساس آن موضوع اشتغال نظام‌مند شده است.

بهزاد باباخانی تأکید کرد: بر اساس مفاد این سند، دستگاه‌های اجرایی نسبت به تعهدات اشتغالزایی خود متعهد شده و امیدوارم با انعقاد تفاهم نامه همکاری طرح ضربتی اشتغال اتفاق بزرگی در ایجاد اشتغال رقم بخورد.

 
۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۶:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۷,۷۶۳
کلیدواژه ها: حسن عزیزی,بهزاد باباخانی,معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه,بسته تحرک بخشی اشتغال

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید