مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان:حمایت و نظارت اتاق تعاون عامل کلیدی گشترش و ترویج اقتصاد مقاومتی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در دیدار با رییس و اعضای اتاق تعاون گیلان خواستار توجه و حمایت بیشتر اتاق‌ از تعاونی های استان در سال «تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها» شد.
حمایت و نظارت اتاق تعاون عامل کلیدی گشترش و ترویج اقتصاد مقاومتی است

به گزارش‌روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، عباس علیزاده در نشست با رییس و اعضای اتاق تعاون گیلان که در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد با اشاره به اهمیت و نقش شرکت های تعاونی در عرصه های گوناگون به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: ترویج فرهنگ کار گروهی به صورت سازمان یافته با برگزاری دوره های آموزشی در راستای تشکیل و توسعه شرکت های تعاونی و به نمایش گذاشتن دست آورد های بخش تعاون با پرپایی نمایشگاه ها برای عموم به منظور جلب اعتماد و ایجاد انگیزه در مردم از اقدامات مهم در بخش تعاون است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این نشست خواستار توجه و حمایت بیشتر اتاق‌ از تعاونی های استان در سال «تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها» شد.

وی با تقدیر از همکاری و تعامل اتاق تعاون استان در سال گذشته و اشاره به شرایط حاضر در کشور به ویژه تحولات پیش آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا که گریبان دیگر کشورها را نیز گرفته است افزود: در سال جاری باید با بهره بردن از ظرفیت های اتاق تعاون بیش از سال های گذشته در حوزه ترویج و آموزش خصوصا در راستای تشکیل و توسعه شرکت های تعاونی دانش بنیان و حمایت از ایده های نوع و خلاقانه در ساختار شرکت های تعاونی به منظور ایجاد فرصت های شغلی جدید تلاش کرد.

علیزاده با بیان این که حمایت و رونمایی از دستاوردهای بخش تعاون با برپایی نمایشگاه های داخلی و شرکت در نمایشگاه های بین المللی فرصت مناسبی برای توسعه و نفوذ در بخش اقتصاد است؛نقش اتاق تعاون استان گیلان را در تحقق این امر ضروری دانست و خواستار توجه بیشتر اتاق به این مهم شد.

وی در پایان با اشاره به همکاری مستمر و متقابل اتاق تعاون به عنوان بخش خصوصی با اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان گیلان ابراز امیدواری کرد در سال جدید و در سایه تعامل مشترک دولت و بخش خصوصی می توان شاهد تحولات عظیم در عرصه های گوناگون شد.

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۱۷
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۳۷,۸۱۴
کلیدواژه ها: اقتصاد مقاومتی,اتاق تعاون گیلان,تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید