حدود 17 میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه کارگران کرمانشاه اختصاص یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از اختصاص ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای تکمیل و تجهیز مجموعه ورزشی کارگران شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: با اختصاص این میزان اعتبار این مجموعه به زودی تکمیل خواهد شد.
۱۷.۵ میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه کارگران کرمانشاه اختصاص یافت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه حسن عزیزی  در جریان بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه از مجموعه ورزشی کارگران شهر کرمانشاه افزود :اعتبار مورد نیاز تکمیل این مجموعه از محل اعتبارات بانک رفاه کارگران توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تخصیص یافته است.

وی اظهار کرد: عملیات ساخت مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی شماره یک کارگران کرمانشاه در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و زیربنایی در حدود هشت هزار و ۲۰۰ متر مربع از سال ۱۳۸۶ آغاز شده است.

به گفته عزیزی، استخر های مردان و زنان این مجموعه با ظرفیت ۴۰۰ نفر به مساحت ۲ هزار و ۲۰۰ متر مربع آماده بهره برداری است.

وی پرداختن به ورزش را از اولویت های این اداره کل در حوزه کارگری دانست و گفت: استان کرمانشاه دارای سه مجموعه ورزشی کارگری فعال شامل سالن های سرپوشیده، زمین چمن و سالن های بدنسازی در بخش مردان و زنان است.

معاون استاندار کرمانشاه نیز در این بازدید بر بهره‌برداری از اماکن و ظرفیت‌های مجموعه استخرهای کارگری در راستای ایجاد امید و نشاط در جامعه کارگری استان تأکید کرد و گفت: با بهره برداری از این مجموعه ها از نیروی کار، ایجاد اشتغال و تولید استان صیانت خواهد شد.

۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۷,۸۳۷
کلیدواژه ها: حسن عزیزی,اعتبار مجموعه ورزش کارگری کرمانشاه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید