320 ویژه برنامه در هفته کار و کارگر سیستان و بلوچستان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شیوع موج چهارم کرونا، عمده ی برنامه های هفته کار و کارگر در سطح استان امسال با رعایت شیوه نامه های بهداشتی بصورت محدود و یا بر بستر فضای مجازی و رسانه ای برگزار خواهد شد.
320 ویژه برنامه در هفته کار و کارگر سیستان و بلوچستان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، مهرداد جهاندیده با بیان این مطلب اظهار کرد:  پیرو  دستورالعمل معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و طرح فاصله گذاری اجتماعی، ویژه برنامه های هفته کار و کارگر در استان همانند سایر نقاط کشور با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به صورت محدود و یا  بر بستر فضای مجازی و رسانه ای برگزار خواهد شد.
وی افزود: بالغ بر 320 عنوان برنامه با همکاری سازمان بسیج کارگری، خانه کارگر و واحدهای کارگری و کارخانجات سطح استان امسال به مناسبت هفته کار و کارگر پیش بینی شده است که بخش عمده آن بصورت مجازی و با استفاده از ظرفیت رسانه ای و بخشی دیگر نیز به شکل محدود با رعایت ضوابط بهداشتی برگزار می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با اشاره به این برنامه ها گفت: مطلع ویژه برنامه های هفته کار و کارگر عطر افشانی گلزار مطهر شهدا خواهد بود که بصورت محدود با حضور مسئولین مرتبط و نمایندگان جامعه کار و تولید در سراسر استان برگزار می شود.
جهاندیده افزود: ویزیت رایگان و غربالگری کارگران در محیط کار با همکاری شبکه بهداشت و درمان و خانه های بهداشت کارگری به منظور پیشگیری از بیماری کرونا به شکل ویژه در ایام منتسب به هفته کار و کارگر انجام می شود.
وی ادامه داد: برگزاری مسابقه عکس موبایلی با موضوع "کار در کرونا" و رعایت موارد بهداشتی و نکات ایمنی در محیط کار یکی دیگر از برنامه ها خواهد بود.
رییس ستاد گرامیداشت هفاه کار و کارگر استان تاکید کرد: امسال نیز به مانند سال قبل، بطور ویژه از خادمان سلامت و کادر درمانی بیمارستان ها و مراکز تامین اجتماعی سراسر استان در این ایام تجلیل و قدردانی خواهد شد.
جهاندیده افزود: اجرای طرح رزمایش مومنانه و کمک به کارگران آسیب دیده از کرونا، برگزاری شیفت ایثار در واحدهای تولیدی استان،تولید محتوا و نشر در فضای مجازی، اهدای خون، برگزاری مسابقات ورزشی و محفل انس با قرآن، عرضه کالای اقساطی در فروشگاه های منتخب به جامعه هدف و دیدار با خانواده معظم شهدای کارگر بخش دیگری از برنامه های هفته کار و کارگر در سیستان و بلوچستان است.


۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۳۷,۸۴۷
کلیدواژه ها: مهرداد جهاندیده , هفته کار و کارگر , سیستان و بلوچستان , موج چهارم کرونا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید