عیادت مدیرکل امور استان های وزارت کار از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان در بیمارستان

دلبری مدیرکل اموراستانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت عیادت و پیگیری وضعیت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان به این استان سفر کرد.
عیادت مدیرکل امور استان های وزارت کار از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان در بیمارستان
  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، سید محسن دلبری، مدیرکل امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در بیمارستان شفا سمنان به همراه سیدمجتبی اکرم مدیر درمان تأمین اجتماعی استان و مجید مطلبی رئیس بیمارستان از اسماعیل غنیان عیادت و در جریان روند درمان وی قرار گرفت.

دلبری سلام مقام عالی وزارت را به غنیان  ابلاغ و برای وی آرزوی شفای عاجل و از کادر درمان و کارکنان زحمتکش بیمارستان نیز تقدیر و تشکر کرد.

غنیان نیز ضمن تشکر از حضور وی در این شرایط سخت کرونا ، از این که مقام عالی وزارت پیگیر شرایط ایشان هستند ابراز خرسندی کرد.

دلبری در ادامه سفر به استان در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با معاونین این اداره کل دیدار و گفت وگو کرد.

وی در این دیدار ضمن آرزوی بهبودی و سلامتی برای مدیرکل و سایر کارکنان بر ارائه خدمات مرتبط به مخاطبین و جامعه هدف تاکید کرد و گفت: مسلما شرایط پیش آمده خللی در پیگیری امور مراجعین توسط همکاران اداره کل بوجود نخواهد آورد و همچنان امور مرتبط با دقت انجام خواهد گرفت.

اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان بدلیل ابتلا به کرونا مدتی است در بیمارستان شفا سمنان بستری است.
۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۳۶
کد خبر : ۲۳۷,۸۴۸
کلیدواژه ها: بیمارستان,شفا,عیادت,کرونا,دلبری,غنیان,سمنان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید