مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد:کارگران بازوان توانمند کشور در راستای تولید، خودکفایی و رشد اقتصادی هستند

پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت:کارگران بازوان توانمند کشور در راستای تولید، خودکفایی،رشد اقتصادی و تعالی همه جانبه هستند که ایثارگرانه و بی ادعا چرخ های توسعه را به حرکت در می آورند.
کارگران بازوان توانمند کشور در راستای تولید، خودکفایی و رشد اقتصادی هستند

به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، پروانه نیک مرام مدیرکل  تعاون و رفاه اجتماعی استان به مناسبت هفته کارگر از کارخانه های تولیدی کوبو دنا و سپاهان موکت بازدید و ازنزدیک در جریان مشکلات و مسائل کارگران قرار گرفت.

پروانه نیک مرام ضمن عذر خواهی از کارگران به دلیل عدم برگزاری جشن روز کارگر بواسطه وجود بیماری منحوس کرونا تصریح کرد: کارگران بازوان توانمند کشور در راستای تولید، خودکفایی،رشد اقتصادی  و تعالی همه جانبه هستند که ایثارگرانه و بی ادعا چرخ های توسعه را به حرکت در می آورند.

وی گفت:بی گمان بخش اعظمی از پیشرفت های ایران مرهون زحمات شبانه روزی و کار بی وقفه کارگران نوآور و خلاق این مرز بوم است که شعار"ما می توانیم" رادر عرصه عمل به خوبی نشان دادند و اوج تجلی این شعار در دوران سخت ترین تحریم های دشمنان علیه کشور و مردم مشاهده شد.

در پایان از کارگران هر دو کارخانه با اهداء لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۵۶
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |
کد خبر : ۲۳۸,۴۱۵
کلیدواژه ها: پروانه نیک مرام,مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد,هفته کارگر,کارگران, شهرستان بویراحمد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید