مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی اصفهان: نسخه نجات بخش کشور توجه خاص به تولید ملی است

به مناسبت هفته کارگر مدیرکل و مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان همراه با فرماندار شهرستان برخوار با حضور در شرکت پارس زنده رود پلاست از مدیرعامل این مجموعه به عنوان واحد اقتصادی نمونه استان قدردانی کرد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی اصفهان: نسخه نجات بخش کشور توجه خاص به تولید ملی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، کامران کلانی ضمن ابراز خرسندی از این بازدید گفت: مجموعه پارس زنده رود پلاست یک واحد اقتصادی سلامت محور است که در کنار مسأله تولید به مسأله فرهنگ و مسائل اجتماعی و سرمایه انسانی نیز نگاه ویژه دارد.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور گفت: کارگران پیشه وران و طلایه داران خط مقدم جنگ اقتصادی هستند و نسخه نجات بخش کشور توجه خاص به تولید ملی به ویژه در حوزه مشاغل نو و دانش بنیان است.

 

کلانی ایجاد سامانه شفافیت در ساختار مالی شرکت های زیر مجموعه شستا و توسعه دولت الکترونیک که منجر به تسهیل ارائه خدمات به جامعه مخاطب شده را ازاقدامات مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح  کشورعنوان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان با تأکید بر لزوم گسترش تعامل با شرکای اجتماعی گفت: لازم است سه جانبه گرایی بیشترمورد توجه قرارگیرد و با افزایش ارتباط با صنعتگران و تولیدکنندگان از تجربه های موفق واحدهای اقتصادی استفاده و بین سایر کارگاه­ها تعمیم دهیم.

وی با بیان اینکه کارفرمایان درواحدهای اقتصادی  به مسأله تولید به صورت  سخت افزاری نگاه می کنند گفت: باید روی مساله روابط اجتماعی کارگران و کارفرمایان توجه ویژه ای داشته باشیم تا در نتیجه سرمایه اجتماعی و امید را دربین جامعه کارو تولید افزایش دهیم.

وی در پایان ضمن قدر دانی از تلاش های  کمال پایمردی مدیرعامل شرکت شرکت پارس زنده رود پلاست گفت: این مجموعه  همان طور که در زمینه تولید محصولات توانسته عنوان واحد اقتصادی نمونه را کسب کند به لحاظ اقداماتی که درحوزه اجتماعی و فرهنگی و توجه به سرمایه انسانی انجام داده است نیز نمونه است.

 در پایان این دیدار با اهدای "تندیس واحد نمونه " و لوح یادبود از کمال پایمردی قدردانی شد.

شرکت پارس زنده رود پلاست به عنوان واحد اقصادی نمونه استان اصفهان در سال 99 شناخته شده است.

 

 

 

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۶:۲۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۲۳۸,۶۲۵
کلیدواژه ها: پارس زنده رود پلاست, هفته کارگر, واحد اقتصادی نمونه,واحد نمونه,جشنواره امتنان,واحد نمونه استان اصفهان,کمال پایمردی,کامران کلان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید