شریعتمداری در جمع خبرنگاران: به لطف زحمات کارگران ایرانی، در کشور، کمبود محصول نداریم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به لطف زحمات کارگران ایرانی، در کشور، کمبود محصول نداریم.
به لطف زحمات کارگران ایرانی، در کشور، کمبود محصول نداریم
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در حاشیه برنامه امضای تفاهم‌نامه سه جانبه در سازمان فنی و حرفه ای کشور در جمع خبرنگاران با تبریک روز کارگر به این قشر عزیز و نجیب ایران گفت:  کارگران با حداقل شرایط در سختی ها، همراه جمهوری اسلامی ایران بودند، از جنگ تحمیلی گرفته تا دوره سازندگی و فشارهای تحریمی نظام استکبار، به داد ملت رسیدند و تلاش کرد تا چرخ‌های تولید از حرکت باز نایستد.
شریعتمداری اظهار داشت: در جریان ورود ویروس کرونا نیز که هر نوع تجمعی در کشور تعطیل بود، واحد‌های تولیدی و صنعتی که نیازمندی‌های کشور را تامین می‌کردند با رشادت و ایثارگری تولید را سرپا نگه داشتند وی تاکید کرد: در هیچ جای کشوربه لطف زحمات کارگران ایرانی، کمبود محصول نداریم و این خدمات را با هیچ امکان مادی نمی‌تواند جبران کرد.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: تلاش کردیم در دوره خدمت خود در دولت خدمتگزار تدبیر و امید فاصله قابل ملاحظه نیازمندی‌های معیشتی نه چندان عزتمندانه کارگران را باافزایش میزان حداقل مزد، کاهش دهیم.
 وی افزود : همچنین سعی شد این سفره را کوچک نکنیم و با سه جانبه گرایی در نشست های کمیته مزد و  شورایعالی کار به اجماع برسیم.
شریعتمداری تصریح کرد: در اسفند سال گذشته به لطف جامعه کارگری و کارفرمایی ۳۹ درصد حداقل دستمزد را افزایش دادیم و برای سایر سطوح هم رقم قابل ملاحظه‌ای پیش‌بینی کردیم و امیدوارم بتوانیم این مسیر را ادامه دهیم.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۰:۰۳
کد خبر : ۲۳۸,۶۴۰
کلیدواژه ها: محمد شریعتمداری,وزارت تعاون,کارگران ایرانی,حداقل مزد,دستمزد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید