مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تلاش برای تحق شعار سال باعث جهش مهارت و تحول در ایجاد اشتغال می شود

با هدف بررسی راه های ایجاد اشتغال و مهارت در زندان دیزل آباد کرمانشاه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری از زندان مرکزی کرمانشاه (دیزل آباد) بازدید به عمل آوردند و با توجه به اهمیت اشتغال و حرفه آموزی از کارگاه های اشتغال این زندان بازدید کردند.
تلاش برای تحق شعار سال، باعث جهش مهارت و تحول در  ایجاد اشتغال می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه حسن عزیزی در این برنامه بازدید، ضمن تأکید بر اهمیت نامگذاری سال جاری به نام تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها از سوی مقام معظم رهبری(مدظله) گفت: باید کوشید تا شعار سال ۱۴۰۰ تحقق پیدا کند تا تحول بسیار خوبی در اشتغال استان به وجود آید.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه یکی از هدف های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را آموزش و مهارت اندوزی در بخش غیر ماهر جامعه عنوان کرد و گفت: زندانیان که بخش عمده ای از آنها به دلیل نداشتن مهارت و شغل، دست به ارتکاب جرم زده‌اند باید با آموزش های صحیح و اصولی به درجه ای از مهارت برسند که پس از آزادی از زندان با تسهیلاتی که در اختیار آنها قرار می گیرد بتواند برای خود شغل ایجاد و کسب درآمد کنند.

وی افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همکاری سازمان فنی و حرفه ای استان هرگونه امکاناتی که در این زمینه لازم است در اختیار زندانیان قرار خواهد داد.

بهزاد باباخانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه در سخنانی تعیین شعار سال جدید نشان از اهمیت ویژه رهبر انقلاب به امر اقتصاد و علی الخصوص به رشد و جهش تولید داخلی در سایه پشتیبانی و مانع زدایی در مسیر تولید و اشتغال است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری با اشاره به اهمیت اشتغال در کاهش آسیب های اجتماعی در زندانیان و خانواده آنان اشاره کرد و افزود: نگاه رئیس سازمان زندان ها به ایجاد اشتغال پایدار برای زندانیان و خانواده آنان است و در زندان های استان در راستای تثبیت و افزایش اشتغال زندانیان می کوشیم.

 

 

 

 

 

 

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۹,۰۴۶
کلیدواژه ها: حسن عزیزی,بهزاد باباخانی,زندان مرکزی کرمانشاه,مهارت آموزش و ایجاد اشتغال

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید