واحدهای تولیدی مشکل دار استان قزوین به ۲۶ مورد تقلیل یافت

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با اقدامات و برنامه ریزی‌های صورت گرفته، تعداد واحدهای تولیدی مشکل دار استان از ۵۲ واحد به ۲۶ مورد کاهش یافته است.
واحدهای تولیدی مشکل دار استان قزوین به ۲۶ مورد تقلیل یافت
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ،شفیع آبادی معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با اقدامات و برنامه ریزی‌های صورت گرفته، تعداد واحدهای تولیدی مشکل دار استان از ۵۲ واحد به ۲۶ مورد کاهش یافته است.

وی  افزود: با توجه به نامگذاری سال گذشته و امسال در جهت حمایت و پشتیبانی از تولید، یکی از موضوعاتی که در استان با جدیت دنبال می کنیم حل معضلات واحدهای مشکل دار است.

وی اضافه کرد: طبق توافق صورت گرفته با استانداری و دستگاه های مرتبط به تعریف واحدی در این زمینه رسیده و واحدهای استان را به سه دسته بحرانی، مشکل دار و تعطیل تقسیم کرده ایم.

شفیع آبادی خاطر نشان کرد: طبق این تعریف، واحدهای بحرانی، واحدهای فعالی هستند که اعتراضات کارگری داشته باشند، واحد های مشکل دار، دارای معوقات حقوقی هستند و واحدهای تعطیل هم که از چرخه تولید خارج شده اند.

وی گفت: سال گذشته با همکاری استانداری و سایر دستگاه های اجرایی استان توانستیم ۵۲ واحد مشکل دار استان را در جلسات کارشناسی به ۲۶ مورد تقلیل دهیم که مد نظر دادگستری و مدیریت ارشد استان نیز بوده است.

وی اضافه کرد: یکی از کارهایی که از سال قبل دنبال می کردیم و امسال با جدیت بیشتری پیگیری خواهیم کرد مشارکت در نحوه حل و فصل مشکلات این واحدها در ستاد تسهیل است.

شفیع آبادی خاطرنشان کرد: سال قبل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین در ۱۹ جلسه اصلی و ۸۳ جلسه فرعی ستاد تسهیل حضور داشت و ماحصل این جلسات باعث حل مشکلات ۲۶ واحد تولیدی استان شد.

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: امسال با توجه به شعار سال و تاکید مقام معظم رهبری تلاش می کنیم که اهتمام ویژه ای در این زمینه داشته باشیم و تعداد واحدهای مشکل دار استان را به تعداد کمتری برسانیم.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۵:۵۳
کد خبر : ۲۳۹,۰۸۳
کلیدواژه ها: واحدهای تولیدی مشکل دار,استان قزوین, شفیع آبادی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید