مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:حیات اقتصادی جامعه به فعالیت کارآفرینان و بخش خصوصی توانمند وابسته است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ،در دیدار و گفت وگو با رئیس و اعضای هیات مدیره کانون کارآفرینان استان گفت:حیات اقتصادی جامعه به فعالیت کارآفرینان و بخش خصوصی توانمند وابسته است.
حیات اقتصادی جامعه به فعالیت کارآفرینان و بخش خصوصی توانمند وابسته است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،حمید رضا پناه در دیدار با محمد حسین روشنک رئیس کانون کارآفرینان استان طی سخنانی گفت:بسیار خوشحالم که در کنار نخبگان حوزه توسعه اقتصادی استان حضور دارم و معتقدم کارآفرینی حیات جامعه است و نقش اساسی و اثر گذاری را کارآفرینان در ایجاد اشتغال جوانان در کشور بر عهده دارند.

وی  افزود:امیدواریم در سایه تعهد،تلاش و همفکری با کانون کارآفرینان استان و در کنار یکدیگر بتوانیم نقش مؤثر و اثر گذاری را در بهبود وضعیت جامعه کار و تلاش استان ایفا کنیم.

پناه خاطرنشان کرد: توسعه اقتصادی کشور از زحمات بخش خصوصی توانمند شکل می گیرد و بی شک یکی از عوامل تحول اجتماعی،فرهنگی و اقتصادی در جامعه کارآفرینان هستند.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: رویکرد ما در استان ایجاد فضای همدلی،هم افزایی و تشریک مساعی است و معتقدیم نخبگان ،کارآفرینان و نیروی انسانی توانمند می توانند در این زمینه به ما کمک کنند.

 

 

 

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۵:۲۰
کد خبر : ۲۳۹,۲۲۰
کلیدواژه ها: حمید رضا پناه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،کارآفرینان،کانون کارآفرینان،حیات اقتصادی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید