مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: محور اصلی تولید و اشتغال بنگاههای اقتصادی هستند

سعید مازندرانی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با تشریح سیاست ها و برنامه های توسعه کارآفرینی در استان از جمله موضوعات آموزش و ترویج کارآفرینی، شبکه سازی و حمایت از کارآفرینان را مورد تاکید قرار داد.
محور اصلی تولید و اشتغال بنگاههای اقتصادی هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان سعید مازندرانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در نشست هیات امنای کانون کارآفرینی استان با استاندار گفت: بنگاه های اقتصادی محور اصلی تولید و اشتغال هستند بنابراین بنگاه و کارآفرین نقش اساسی و محوری در اقتصاد و تولید ارزش افزوده دارد.

در ادامه اعضای کانون کارآفرینان استان گلستان ضمن تشریح فعالیتهای کانون کارآفرینی استان برهم افزایی و مشارکت کارآفرینان در تصمیم گیریهای استان و همچنین ایجاد بستر مناسب جهت توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در استان و حضور در کارگروه های اقتصادی و اشتغال و سرمایه گذاری استان تاکید داشتند.

در این نشست، هادی حق شناس استاندار گلستان با تاکید بر حمایت از کارآفرینان گفت: از همه امکانات و ظرفیتهای استان برای رفع مشکلات کارآفرینان استفاده می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: بهره گیری از ایده ها و نوآوری کارآفرینان و نقش موثر آنان در ایجاد مدل اقتصادی موجب تحول استان می شود.

 هادی حق شناس استاندار گفت: کار آفرینی یک اندیشه است و ثمره تفکر و تدبیر کارآفرینان موجب خلق ثروت و بهبود وضعیت اشتغال و تولید می شود.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۵:۴۸
کد خبر : ۲۳۹,۲۲۸
کلیدواژه ها: هیات,امنا,کانون کارآفرینان,گلستان,اشتغال بنگاههای اقتصادی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید