شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان برتر کشور شد

رییس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اعلام نتایج ارزیابی عملکرد شورای هماهنگی استان ها از سوی وزارت متبوع، شورای هماهنگی سیستان و بلوچستان توانست در سال 1399 رتبه برتر کشور را به همراه استان های ایلام و تهران کسب کند.
شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان برتر کشور شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده در آیین تجلیل از مدیران شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت متبوع که با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار و نمایندگان معاونت حقوقی و امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد افزود: شورای هماهنگی دستگاه های تابعه این وزارتخانه در استان از ده سازمان، اداره کل و نهاد پولی و بانکی تشکیل شده است و روزانه به طیف گسترده ای از مردم خدمات ارائه می دهد.
وی اظهارکرد: یکی از مولفه ها و شاخص های بارز این شورا، وجود همگرایی و هم افزایی بین مدیران عضو است که در پیشبرد اهداف عالیه وزارتخانه و ارائه خدمات به مردم بهترین تاثیر را داشته است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به انتخاب شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان بعنوان شورای هماهنگی برتر در سطح کشور افزود: تمام ظرفیت و توان بین دستگاهی وزارت متبوع امسال برای تحقق شعار سال و افزایش رضایتمندی عموم مردم از خدمات این مجموعه خواهد بود.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار هم در این مراسم گفت: همواره یکی از خلاهایی که در برنامه ریزی حوزه مسئولیتی وجود دارد، عدم هماهنگی است که عملکرد شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان نشان داد می توان این خلأ را با هم افزایی و هماهنگی بین دستگاهی رفع کرد.
ابوذر کوثری اظهار کرد:  هماهنگی بین دستگاهی بخصوص در بین دستگاه هایی که خدمات و اقدامات آنها به هم مرتبط است می تواند در ایجاد رضایتمندی و کیفیت خدمات ارائه شده به شهروندان اثرگذار باشد.
وی با تقدیر از نقش سازنده و موثر دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ارائه خدمات نافع و گستره به اقشار مختلف مردم، عملکرد و هماهنگی بین این دستگاه ها را الگویی موفق برای پیشبرد اهداف و رسالت های نظام و دولت به آحاد جامعه بیان کرد.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: موضوعاتی نظیر اشتغال، درمان، توانمندسازی و مهارت آموزی و خدمات مرتبط به مددجویان بهزیستی در این استان بسیار حائز اهمیت هستند که وقتی در کنار هم و هماهنگ و متحد در ذیل شورای هماهنگی فعالیت خود را پیش ببرند، قطعا موجب تسریع در روند انجام کار و بهبود کیفیت ارائه خدمات خواهند شد.
در پایان این نشست با اهدای لوحی که به امضای وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رسیده بود، از مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان تجلیل شد.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۳۹,۲۴۳
کلیدواژه ها: شورای هماهنگی , تعاون کار و رفاه اجتماعی , سیستان و بلوچستان , مهرداد جهاندیده , محمد شریعتمداری , محسن دلبری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید