مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: روحیه خدمت صادقانه، همدلی و صمیمیت در بین کارکنان یکی از مهمترین نقاط قوت اداره کل است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با کارکنان اداره شهرستان بجنورد دیدار و گفت وگو کرد .
روحیه خدمت صادقانه، همدلی و صمیمیت در بین کارکنان یکی از مهمترین نقاط قوت این اداره کل است
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، حسن نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در این دیدار و نشست صمیمی از زحمات کارکنان در سال گذشته که با صداقت و پشتکار خود در راستای ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف و دستیابی به اهداف و سیاستهای وزارت متبوع و این اداره کل تلاش کردند قدردانی کرد و به بررسی مسایل و مشکلات آنان پرداخت . 
وی بر لزوم خدمت رسانی مطلوب به جامعه هدف با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و شیوع ویروس کرونا تاکید و اظهارکرد: تکریم ارباب رجوع یکی از مهمترین اولویت های کاری این اداره کل و ادارات تابعه است و روحیه خدمت صادقانه، همدلی و صمیمیت در بین کارکنان یکی از مهمترین نقاط قوت این اداره کل است. 
وی خواستار تلاش مضاعف، برنامه ریزی دقیق و مطلوب همکاران در سال جاری جهت دستیابی به اهداف و برنامه های تدوین شده وزارت متبوع در استان شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی همچنین با توجه به نامگذاری سال جاری به نام سال " تولید، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها"  از سوی مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: مسئولیت و ماموریت ما در این سال به جهت نیاز کشور به تقویت تولید و حمایت از آن بسیار سنگین و حساس است.
گفتنی است در ادامه این نشست از زحمات محمد خوش آینه تقدیر و ارسلان پاکنام به عنوان سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد معرفی شد.
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۴۴
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۲۳۹,۲۵۳
کلیدواژه ها: تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی,تکریم ارباب رجوع,شعار سال,تولید، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید