مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: کارگر ارزشمند ترین سرمایه هر بنگاه اقتصادی است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدید ها و پیگیری های خود از شرکتها و واحد های تولیدی استان با حضور در شرکت نیسان شرق(پپسی) و در گفتگو با مدیر عامل و کارگران این مجموعه تولیدی ضمن تشکر از زحمات و تلاش های کارگران این شرکت کارکر را ارزشمند ترین سرمایه هر بنگاه اقتصادی دانست.
کارکر ارزشمند ترین سرمایه هر بنگاه اقتصادی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،پناه در این بازدید ضمن خدا قوت به کارگران و مدیران و قدردانی از تلاش های ارزشمند کارگران این شرکت طی سخنانی گفت:امروز و در شرایط سخت تولید این شرکت توانسته از سرمایه های ارزشمند خود که کارگران این مجموعه هستند به خوبی حمایت و تلاش مجاهدانه و سخت کوشی تیم مدیریتی این شرکت همراه با روحیه همدلی و هم افزایی موجبات رشد و تعالی را در پی داشته است.

وی گفت: ایجاد اشتغال برای جوانان یک کار بسیار ارزشی و اخلاقی است و امروز نگاه ما در استان کمک به کار و رفع موانع تولید و رسالت اصلی ما صیانت از نیروی کار است و نیروی کار ارزشمند ترین سرمایه هر بنگاه اقتصادی است.

وی همچنین افزود: در شرایط فعلی تمام توان و تلاش همه مسئولین و دلسوزان نظام حفظ فرصت های شغلی است و برای ما نیز صیانت از نیروی کار و حفظ و پایداری بنگاه های اقتصادی و تولیدی از اهمیت فراوانی برخوردار است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: تحقق فرمایش رهبر معظم انقلاب و اجرایی شدن راهبرد های ایشان در سال جدید بی تردید بخش اعظمی از مشکلات اقتصادی را حل و فصل کرده و راه را برای دستیابی به رشد اقتصادی و اشتغال مولد و پایدار هموار خواهد کرد.

 

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۸
کد خبر : ۲۳۹,۲۹۹
کلیدواژه ها: حمید رضا پناه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،شرکت پپسی، کارگر،سرمایه بنگاه اقتصادی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید