کسب رتبه اول شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در کشور

استاندار ایلام: انسجام، وحدت و همدلی در مجموعه مدیران تعاون کار و رفاه اجتماعی باعث هم افزایی شده است
استاندار ایلام: انسجام، وحدت و همدلی در مجموعه مدیران تعاون کار و رفاه اجتماعی باعث هم افزایی شده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، نوذری در دیدار با مجموعه مدیران حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان که به مناسبت کسب رتبه برتر این مجموعه در کشور برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آنان، گفت: اقدامات و تلاش های مجموعه مدیران حوزه تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در حوزه های مختلف شایسته تقدیر است.

وی  وحدت و همدلی و انسجام مجموعه حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور پیش رو را دلیل موفقیت این مجموعه عنوان کرد و گفت: امروز این وحدت و همدلی باعث هم افزایی در انجام کارها شده است.

استاندار ایلام  از نقش آفرینی مثبت مجموعه مدیران حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در حوادث، امور و رخدادهای مختلف یاد کرد و گفت: این مجموعه تلاشگر در حوادثی چون سیل، زلزله، مباحث کرونا، رخداد عظیم اربعین، در مقوله کاهش آسیب های اجتماعی، اشتغالزایی، توسعه سرمایه گذاری، حوزه  درمانی و ... خدمات ارزشمندی ارائه نموده است.

وی  استان را یکی از استان‌های موفق در کاهش آسیب های اجتماعی خطاب کرد و گفت: در این مدت استان در کاهش آسیب‌های اجتماعی چون رفع معضل اعتیاد، کاهش بیکاری و ... افزایش ضریب امنیت سرمایه‌گذاری موفق عمل کرده است.

نوذری  سه اولویت مهم استان در سال ۱۴۰۰ را اتمام پروژه های نیمه تمام، مدیریت کرونا و برگزاری باشکوه انتخابات عنوان کرد و گفت: در بحث اتمام پروژه‌های نیمه تمام استان اولویت با طرح های با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد است.

وی مدیریت کرونا را دومین برنامه مهم استان در ایام پیش رو خواند و گفت: مجاورت با کشور عراق و خوزستان و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی استان را وارد پیک چهارم کرد اما خوشبختانه با پای کار آمدن مردم و مسئولان و اجرای برنامه های پیشگیرانه موفق شده ایم امروز از استان های موفق کشور در مهار کرونا در کشور باشیم.

وی افزود: برگزاری سالم و باشکوه انتخابات پیش رو از دیگر برنامه های مهم دولت در استان در ایام پیش رو است که خوشبختانه با برنامه ریزی انجام شده زیرساخت‌های لازم برای این مهم نیز فراهم شده است.

سماوری نماینده معاونت امور مجلس، حقوقی و استان ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این جلسه،ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رییس و مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: در سال۹۹، ۳۲۵ جلسه شورای هماهنگی مدیران استان ها در کشور برگزار شده است که با توجه به ارزیابی صورت گرفته توسط معاونت امور مجلس، حقوقی و استان ها، استان ایلام، تهران و سیستان و بلوچستان در سال۹۹ به عنوان استان های برگزیده انتخاب شدند‌

وی مهم ترین اهداف شورای هماهنگی را ایجاد وحدت رویه، انسجام بخشی بین مدیران اجرایی استان ها، ارتقاء سطح تعاملات سازمانی، دانش افزایی مدیران، ایجاد هم افزایی و تشریک مساعی، هماهنگی، تسریع و تسهیل در امر خدمت رسانی، پیگیری مسائل و سیاست‌های وزارتخانه ، اتخاذ تدابیر لازم در مسائل مرتبط و استفاده از ظرفیت دستگاه های  تابعه دربرگزاری مناسبت های مختلف است.

شیرخانی مدیرکل و رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام، نیز در این نشست گفت: خوشبختانه همدلی و همگرایی بین اعضای شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارتخانه در استان بسیار مناسب است و به واسطه این امر، اقدامات خوبی در استان انجام شده و عملکرد دستگاه های این مجموعه ها قابل تقدیر است.

وی تصریح کرد: بخش اعظمی از افراد جامعه و از طیف ها و طبقات مختلف اجتماعی از خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهره مند هستند که این امر نشان می دهد، گروه زیادی از مردم با این وزارتخانه در ارتباط هستند.

شیرخانی تصریح کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پویاترین  وزارتخانه از لحاظ کمی و کیفی است و وزارت رفاه از بدو تولد تا پس از مرگ با جامعه هدف ارتباط دارد.

در پایان این نشست لوح تقدیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین لوح تقدیر استاندار ایلام به کلیه مدیران اهدا شد.

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶
کد خبر : ۲۳۹,۳۰۰
کلیدواژه ها: تقدیر وزیر ,تقدیر استاندار ,شورای هماهنگی برتر, ایلام

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید