سهمیه بیمه کارگران صنعت ساختمان استان اردبیل افزایش یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در نشست مشترک استاندار اردبیل با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با افزایش تعداد سهیمه یارانه‌ای بیمه کارگران صنعت ساختمان موافقت شد.
بیمه کارگران ساختمانی
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، قاسم رحیمی گفت: در نشست مشترک استاندار اردبیل و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور، با افزایش سهمیه یارانه‌ای بیمه کارگران صنعت ساختمان و فضای درمانی تامین اجتماعی در استان اردبیل موافقت شد.
 
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با عنوان اینکه تعداد 24 هزار کارگر صنعت ساختمان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند گفت: افزایش تعداد سهمیه بیمه‌ یارانه‌ای کارگران صنعت ساختمان در استان اردبیل برای افزایش چتر حمایتی از این کارگران از موارد درخواستی بود که مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی دستور عملیاتی سازی آن را صادر کرد.
 
رحیمی افزود: در این نشست با توسعه تخت‌های بستری بیمارستان سبلان تامین اجتماعی به تعداد ۲۵۰ تخت با افرایش دو طبقه دیگر به بنای در حال احداث درمانگاه عمومی و تخصصی در محوطه بیمارستان سبلان جهت استفاده به عنوان فضای بستری و راه‌اندازی درمانگاه شماره ۲ اردبیل نیز موافقت شد. 
 
وی اعلام کرد: مرکز دیالیز، MRI، اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی با اعتبار ۵۴ میلیارد تومانی و پیشرفت فیزیکی بالای ۹۵ درصدی به زودی به ‌بهره‌برداری خواهد رسید.
 
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |
کد خبر : ۲۳۹,۳۰۵
کلیدواژه ها: بیمه کارگران ساختمانی,بیمارستان تامین اجتماعی اردبیل,دکتر سالاری,مدیرکل کار اردبیل

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید