سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: موفقیت سازمان در تحقق اهدافش مستلزم هماهنگ ساختن و تفکیک فعالیت ها است

نشست بررسی عملکرد حوزه روابط کار با حضور سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر برگزار شد.
موفقیت سازمان در تحقق اهدافش مستلزم هماهنگ ساختن و تفکیک فعالیت ها است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ مصدق کشاورزی سرپرست اداره کل   تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر در این نشست بر حرکت در چارچوب قانون تاکید کرد و گفت : همه ما باید طبق قانون به وظایف خود عمل کنیم و زیر پرچم قانون باشیم.
وی ادامه داد : موفقیت سازمان در تحقق اهدافش مستلزم هماهنگ ساختن و تفکیک فعالیت ها است و برای نائل شدن به اهداف نیاز به همکاری و کوشش های همه جانبه کارکنان و حوزه ها داریم.
کشاورزی ضمن تقدیر از روند خوب و کار بزرگ در بررسی پرونده های بدوی سخت زیان و آور ، افزود : ما نباید از پرونده های تجدید نظر سخت و زیان آور غافل شویم و تلاش داریم با برگزاری جلسات در 3 روز از هفته ، پرونده های مورد نظر را تا 10 خرداد به روز کنیم.
وی تصریح کرد: اتخاذ شیوه‌های تشویقی و تنبیهی مناسب، تأثیر عمده‌ای در انگیزش کارکنان به انجام وظایفشان دارد و ما در همین راستا از دو بازرس برتر در هفته های آتی تقدیر خواهد شد و همچنین با توجه به شعار سال که به نام تولید ، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها از سوی مقام معظم رهبری نام گذاری شده است با کسانی که در کار ارباب رجوع مانع ایجاد می کنند به طور جد برخورد خواهیم کرد.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان این نشست گفت : در این برهه زمانی و انتشار ویروس منحوس کرونا، سلامت کارگران در اولویت قرار دارد. کارفرمایان ملزم به رعایت موارد بهداشتی در محیط کارگاهی خود هستند و بازرسین کار به طور مداوم از کارگاه ها بازدید کنند و همچنین گزارشات این بازرسی ها هر هفته تقدیم ستاد کرونای استان خواهد شد.
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۰۱
کد خبر : ۲۳۹,۳۲۹
کلیدواژه ها: موفقیت سازمان, انگیزش کارکنان, سلامت کارگران , استان بوشهر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید