مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: تشکل‌های کارگری و کارفرمایی مشاوران و شرکای قابل اتکای وزارت تعاون هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: تشکل های کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی، مشاوران امین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند.
اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، ابوالفضل عبادی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در جلسه ای که با حضور فرمانده بسیج کارگری و تشکل های کارگری و کارفرمایی  برگزار شد ، اظهار داشت: وظایف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بسیار متنوع بوده و از اهم وظایف آن ارائه خدمت به جامعه کار، تولید و تعاونی هاست و هدف نهایی، استفاده از این خدمات جهت حل مشکلات کارگری و کارفرمایی، پشتیبانی و مانع زدایی از تولید در سطح استان است.

وی بیان کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مدافع حقوق کارگران و کارفرمایان بوده و به دنبال تحقق مفهوم سه جانبه گرایی مبتنی بر تعامل کارگر، کارفرما و دولت است.

عبادی گفت: افزایش حقوق و دستمزد در سال‌ جاری با پیگیری تشکل های صنفی کارگری صورت گرفت که مورد رضایت جامعه کارگری بوده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی افزود: ایثارگری بیشتر مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حل مشکلات کارگران موجب ارتقای ضریب امنیتی در فضای کار و تولید می شود و این رویه را اجرایی خواهیم کرد.

وی بیان کرد: به توسعه تشکل های کارگری باور داریم و از شرکای اجتماعی خود حمایت خواهیم کرد. شالوده وزارت متبوع به حیات تشکل های کارگران وابسته است و هر چقدر شرکای اجتماعی بیشتر شود امنیت کار و کارگر ارتقا خواهد یافت.


۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۱۸
کد خبر : ۲۴۰,۷۲۹
کلیدواژه ها: تشکل‌های کارگری و کارفرمایی،اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید