سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: ترویج فرهنگ ایثار و رشادت در جامعه کار و تلاش ضروریست

سرپرست اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به این که فرهنگ ایثار و رشادت باید سرلوحه کار، اعتقادات و تفکرات ما باشد، تاکید کرد: باید این فرهنگ در جامعه کار و تلاش ترویج پیدا کند.
ترویج فرهنگ ایثار و رشادت در جامعه کاروتلاش

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا انصاری ضمن گرامیداشت دهه کرامت، در راستای اجرای طرح کنگره 3535 شهید استان گفت: اهم وظایفی که به هر یک از حوزه های این اداره کل محول شده باید در مسیر فرهنگ سازی باشد و بایستی در ابتدا از خودمان شروع کنیم و تمام مدیران، مسئولین و کارشناسان الگو برداری از فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشند.
سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تاکید کرد: در تصمیم گیری هایی که فصل الخطاب، قوانین و مقررات هست شهیدان را در نظر بگیریم که خون شهیدان ودین شهدا برگردن ماست.
وی افزود: ایثار و رشادت عزیزانی که به امام راحل (ره) از زمان شروع انقلاب ورهبرمعظم انقلاب تا کنون لبیک گفتند و در مقابل دشمنان با کمترین داشته ها وبدون هیچ توقع و انتظاری تا پای شهادت ایستادند را بایددرسرلوحه کارهای خودمان قرار دهیم.

باید فرهنگ سازی لازم در زندگی فردی مان برای ایجاد روحیه ایثار صورت گیرد

انصاری با اشاره به این که فرهنگ سازی نباید محدود به کنگره و یادواره ها باشد، گفت: باید فرهنگ سازی لازم در زندگی فردی مان باشد تا روحیه ایثاروشهادت در اعتقادات وتفکراتمان نهادینه شود.
وی همچنین گفت: دینی که برگردن ماست ما  را مکلف به رعایت قوانین و حق و حقوق دیگران می کند و هر یک از حوزه ها باید به صورت تخصصی در این زمینه کار کنند و برنامه هایی که ارائه می شود سرلوحه اقداماتی باشد که نیاز به تغییر نگرش دارد و نتیجه  عملی اقداماتمان را باید ببینیم.

احترام به حقوق دیگران مهمترین وظیفه ای است که باید داشته باشیم
وی در ادامه گفت: در میز خدمت چکیده ای از این اقدامات و تکریم صورت بگیرد و نفراتی که ارائه خدمت می کنند باید با این فرهنگ آشنا باشند و احترام به حقوق دیگران مهمترین وظیفه ای است که باید داشته باشیم.
انصاری تصریح کرد: دیدار با خانواده شهدا برنامه دیگر ماست که در دو حوزه کارگری و کارفرمایی صورت خواهد گرفت که احترام به سلامت این عزیزان در شرایط کرونا در اولویت است.
سرپرست اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان زنجان تاکید کرد: هم افزایی خوبی برای برگزاری این کنگره انجام گیرد و این موضوع با محوریت ترویج فرهنگ ایثار و شهدات اجرا شود.باید تمام اقداماتی که انجام می گیرد در شأن مقام والای شهدا باشد.

۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۰۸
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |
کد خبر : ۲۴۰,۸۵۱
کلیدواژه ها: انصاری,سرپرست اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان,ترویج فرهنگ ایثارو رشادت در جامعه کاروتلاش

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید