تشکیل و راه اندازی قرارگاه جمع آوری کمک های مومنانه جامعه کار و تلاش در چهارمحال و بختیاری

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر انجام رزمایش مواسات و کمک مومنانه، با همت و تلاش مدیرعاملان کارخانه ها، واحدهای تولیدی و بسیجیان عرصه کار و تولید بسته های کمک معیشتی تهیه شد.
تشکیل و راه اندازی قرارگاه جمع آوری کمک های مومنانه جامعه کار و تلاش در چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری، سید حفیظ الله فاضلی با اعلام این خبر گفت: این بسته ها در بین اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه به ویژه کارگران به ویژه آن دسته از کارگرانی که متاثر از شیوع کرونا آسیب جدی متحمل شدند، توزیع شد.

وی با بیان این که برای حفظ جان هم نوعان باید از مال و اموال گذشت، افزود: این موضوعات هم تکلیف دینی  و هم از آموزه های فرهنگی ما محسوب می شود؛ زیرا همواره ایرانیان به عنوان افراد نوع دوست که در تنگناها به کمک هم می آیند شناخته می شوند.

وی اضافه کرد کارگران ساختمانی و فصلی،خانوادهای دارای کودکان کار و خیابانی و همچنین خانواده آن دسته از کارگران بستری در کمپ های ترک اعتیاد در اولویت دریافت کمک های مومنانه هستند و اولین مرحله کمک ها در اردیبهشت ماه در بین خانواده های مذکور توزیع می شود.


۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۲۹
کد خبر : ۲۴۱,۰۰۸
کلیدواژه ها: قرارگاه کمک های مومنانه,جامعه کارگران,فاضلی, چهارمحال و بختیاری,جامعه کار و تلاش

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید