توزیع 300 بسته معیشتی در دهه کرامت از سوی بسیج کارگری زنجان

رییس بسیج جامعه کارگری استان زنجان گفت: به مناسبت دهه کرامت، 300 بسته معیشتی در بین جامعه کارگری استان زنجان توزیع شد.
توزیع 300 بسته معیشتی در دهه کرامت از سوی بسیج کارگری

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان یحیی احمدی  اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و در ادامه رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه 300 بسته معیشتی در شهرستان خرم‌دره از سوی کانون بازنشستگان کارگری توزیع شد.

وی با بیان این که بسیج کارگری استان زنجان از ابتدای شیوع بیماری کرونا پای کار بوده است، افزود: توزیع بسته‌های معیشتی تنها یک مورد از فعالیت‌های این نهاد محسوب می‌شود.

وی بیان کرد:  در بازه‌های زمانی اعلام شده و در قالب رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده است و در مراحل بعد هم ادامه خواهد داشت.

رئیس بسیج جامعه کارگری استان زنجان با اشاره به این که بسیج کارگری استان زنجان در طرح شهید قاسم سلیمانی نیز اقدامات لازم را انجام داده است، افزود: این طرح در کارخانجات استان اجرایی شده است.

احمدی خاطرنشان کرد: طرح شیقت ایثار نیز از سوی بسیج کارگری استان در مناسبت‌های مختلف اجرایی شده است و در مناسبت‌های پیش رو نیز اجرایی می‌شود.

وی از توزیع 60 بسته معیشتی در بین نیازمندان در شهرستان ماهنشان خبرداد و گفت: شهرستان‌های دیگر نیز در مناسبت های مختلف نسبت به توزیع این نوع بسته‌ها اقدام می‌کنند.
۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۱۱
کد خبر : ۲۴۱,۰۶۳
کلیدواژه ها: احمدی,رییس سازمان بسیج کارگری,زنجان,دهه کرامت,بسته معیشتی,حمایت

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید