با پرداخت تسهیلات و حمایت مالی صندوق کارآفرینی امید؛ 3652 طرح تولیدی و اشتغال‌زا در اردبیل اجرا شد

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: از آغاز دولت تدبیر و امید تعداد سه هزار و ۶۵۲ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ ۱۱۴ میلیارد تومان توسط این صندوق برای اجرای طرح‌های صنعتی در این استان پرداخت شده است.
3652 طرح تولیدی و اشتغال‌زا در اردبیل اجرا شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، هادی بابایی مهر گفت: با اجرای این تعداد طرح صنعتی برای چهار هزار و ۵۵۰ نفر اشتغال ثابت فراهم شده است.

وی اضافه کرد: تولید پوشاک، تولید صنایع چوبی و ام دی اف، تولید شیرآلات بهداشتی، تولید رنگ و رزین صنعتی، تولید انواع سبد میوه‌های پلاستیکی، تولید گرانول، تولید ورق‌های upvc و تولید سرکه چوب صنعتی از نمونه طرح‌های صنعتی حمایت شده توسط صندوق کارآفرینی امید در استان اردبیل است که سهم قابل توجهی از ایجاد اشتغال دارند.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های جدید در بخش صنعت در استان اردبیل گفت: این صندوق با همکاری ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با شناسایی واحدهای راکد و غیرفعال صنعتی و همچنین راه‌اندازی واحدهای جدید تولیدی صنعتی در استان در راستای رفع موانع تولید و حمایت از سرمایه‌گذاران و همچنین ایجاد بسترهای لازم برای اشتغال و رونق اقتصادی منطقه نهایت تلاش خود را انجام می‌دهد.

بابایی مهر با بیان این که طرح‌های شاخص صنعتی در استان اردبیل توان اشتغالزایی بالایی را دارند، افزود: تلاش ما بر این است که طرح‌های شاخص صنعتی را شناسایی و حمایت مالی کنیم .

۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |
کد خبر : ۲۴۱,۰۸۹
کلیدواژه ها: اجرا 3652 طرح تولیدی و اشتغال‌زا در اردبیل,تسهیلات صندوق کارآفرینی امید,وام اشتغال

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید